Jump to content

Moto Zajednica

BMW K75 LT

Recommended Posts

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Pozdrav,

 

da li neko od bivsih vlasnika ili poznavaoca ovog motora moze da napise koju recenicu o njemu ?

 

Imam ponudu za jedan u jako dobrom stanju, 1992 godiste sa ABS-om, grijanim ruckama, ASR-om, i ostalim igrackama za relativno malo para, pa me interesuje sta su mu slabe tacke i na sta bi trebalo obratiti paznju ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Potrazi malo u temama, mislim da je clan DJM jako dobro opisao takav motor i koje su mu mane i vrline. Tu je negde na forumu.

 

Nasao po imenu clana, hvala. I ustanovio da je to njegov motor u oglasima :). Sad cu jos detaljno da ga ispitam i na forumu :). Hvala na informacijama :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Da ne otvaram novu temu priključiću se ovoj........imam ponudu za neki K75S 86godište u kompletu sa tri kofera pa me interesuje koja je vrednost takvog motora, generalno nisam neki zaljubljenik BMW-a ali ako mi je finansiski ok kombinacija ušao bi u nju, pa mi treba vaš savet.

Znači pitanje je koja je tržišna vrednost jednog urednog K75S sa 3 kofera trenutno u srbiji?:zbunjen::stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Komsija zavisi u kakvom stanju je to o cemu pitas. Ako je sve ispravno i nije otrcan motor, cena je od 1700-2000 evra. Ako je motor u Novom Sadu onda znam o kojem je rec.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Motor o kojem svestenik govori bih i ja kupio,ali sve ovisi dali ću ja da prodam ovo moje sokoćalo,i dali ću uspijeti da nađem visak novca za doplatu! A mislim da su to extra masine. U RS-u ima samo taj jedan i besprekoran je i vrijedi svaku paru! A za Srbiju nemam pojma kako su rangirani! Svakako slabo se prodaju iz vise razloga! Nase trziste slabo kupuje touring klasu,orijentisani smo samo na sport i enduro,i nesto chopera,a cak mislim da takve motore kupuju ljudi koji su namjerili bas takav motor da kupe jer znaju sta kupuju,jer K75 serije je odličan nepoderiv motor,uglavnom sa abs-om i asr-om i jos sa jos dosta opreme! I na you tubeu dosta snimaka gde ljudi BMW k75,stare po dvadeset godina pale iz prve na -20 zimi naravno,itd... :care:

 

Gulivere,Svestenik nije kupio taj bajk iz istih razloga kao i ja! Mada je za sada mrtva trka izmedju mene i njega! :fajt:

:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

@ Deda Dane, jel pricamo o istom K 75 S ljubicaste boje.

 

Ne druze, ovaj u Novom Sadu je bele boje i bio je u vlasnistvu do jesenas mog drugara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

 

Gulivere,Svestenik nije kupio taj bajk iz istih razloga kao i ja! Mada je za sada mrtva trka izmedju mene i njega! :fajt:

:lol:

Dobro da znam,da se ne miješam. Kad prodam svoj KLE tražiću neki drugi BMW :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

 

Gulivere,Svestenik nije kupio taj bajk iz istih razloga kao i ja! Mada je za sada mrtva trka izmedju mene i njega! :fajt:

:lol:

Dobro da znam,da se ne miješam. Kad prodam svoj KLE tražiću neki drugi BMW :lol:

 

Ja sam odustao, makar za ovu godinu :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja