Jump to content

Moto Zajednica

BIJELJINA 17.,18. i 19.VIII, 18. MOTO FEST-DANI GRMLJAVINE

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: TITEL

E,ovo je bio skup kakvi bi svi trebali da budu...Posebno se zahvaljujem DOMACINIMA,Choli i Zaretu,nasem bati Dachi i naravno Koko-u ( bem ga u oko-u) na izuzetnom gostoprimstvu i paznji.Fenomenalan provod i odlicno druzenje!!! Pozdrav i BJB zajednici i svim odlicnim likovima sa kojima sam se preterano proveo.....Jos jednom,HVALA KNEZOVIMA                           

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Evo da se i ja prijavim ;D.Skup odlican,domacini isto.Zahvalio bih se Zaretu (Obelixu) za prijatan docek,druzenje,jednostavno covek koji stize i trudi se sve da nas ugosti.Dosta ljudi sa foruma je doslo u Bjeljinu i bilo ih je lepo videti,neke i upoznati.Muzicki program izuzetno dobar,petak,subota.Grupa Kerber je odradila za svaku pohvalu,Atomci...,pa zna se,provereno.Svaka cast!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

E,ovo je bio skup kakvi bi svi trebali da budu...Posebno se zahvaljujem DOMACINIMA,Choli i Zaretu,nasem bati Dachi i naravno Koko-u ( bem ga u oko-u) na izuzetnom gostoprimstvu i paznji.Fenomenalan provod i odlicno druzenje!!! Pozdrav i BJB zajednici i svim odlicnim likovima sa kojima sam se preterano proveo.....Jos jednom,HVALA KNEZOVIMA                           

 

Dači I NAJBOLJOJ PICERIJI  nadaleko,slijedi zahvalnica,uramljena,PRAVA,jer je,iako nije član MK KNEZ,bio izvanredan domaćin,svima, kao da se radi o njegovom klubu...ma i mnogo više od toga.Mi nismo ni sumnjali u to,ali je red da to stavimo i na papir.

 

Sve one koji nisu dobili zahvalnice,a čije adrese nemam,MOLIM DA MI IH PROSLIJEDE NA PP,pa da im pošaljemo zahvalnice.NIsmo to željeli šarati flomasterima i olovkama,nego ćemo štampati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

 

Misliš na ovu ?? Pa eto konačno trojica  vrlo zgodnih, visokih i nadasve privlačnih muškaraca. Tko misli staviti na avatar mora platiti autorska prava svoj trojici u prasetini, čevapama i pivu ili drugom alkoholnom piću:

 

Oldbiker,koliko ima kila toliko i znanja istorije motociklizma i R'N'R-a.Nick odgovarajuci u potpunosti!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Hteo bi sa Vama da podelim josh "par" slika..neke su pijane pa sklonite decu od monitira. Hvala!

 

PS.Zaboravio sam da pohvalim Minu,jer zbog njenog truda i rada,imam najvishe svojih slika od svih skupova do sada! Zasluzzio sam!

 

Uzzivajte!  :)

 

Hotel u kome smo boravili(mirno mesto za odmor i rekreaciju)

27NcZ_dscf4600ji0.jpg

 

Dachova Italija

o2zbK_dscf4620tv3.jpg

404.jpg

404.jpg

 

Zezanje ispred Choline kavane

ESgpK_dscf4634um1.jpg

 

.."eee kod ovog treceg sam se zajeb'o.."

404.jpg

fMyuq_dscf4636rd5.jpg

 

Neko nam se "razvalio"

sIDPF_dscf4639nm2.jpg

jRgN5_dscf4675ru5.jpg

 

Defile sa Generalom

404.jpg

 

Malo Madjara

404.jpg

TVHC4_dscf4670zf0.jpg

e8868_dscf4673cx2.jpg

 

"Brod" odavno pocheo da tone a Chola samo "zapljuskuje"...

0h9cH_dscf4676zm3.jpg

OvDAD_dscf4677fp9.jpg

404.jpg

AdunG_dscf4684ne1.jpg

UXZaa_dscf4685jx8.jpg

 

.."ja ne znam,al' kod mene na mom skuteru je ovde kochnica.."  Jeste,Vudu!

3fHL6_dscf4688hq0.jpg

 

Six i devojka mu

IWdiY_dscf4690ow4.jpg

 

Stari,brod je potonuo!

UiOE7_dscf4700zt8.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Hteo bi sa Vama da podelim josh "par" slika..neke su pijane pa sklonite decu od monitira. Hvala!

 

PS.Zaboravio sam da pohvalim Minu,jer zbog njenog truda i rada,imam najvishe svojih slika od svih skupova do sada! Zasluzzio sam!

 

Uzzivajte!  :)

 

Hotel u kome smo boravili(mirno mesto za odmor i razonodu)

4tC6B_dscf4600ji0.jpg

 

 

Oces da kazes da je Mina slikala dok si ti pio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica

POZDRAV SVIMA,

U BIJELJINI SMO SE PROVELI DO KINDERA, A NECETE MI VEROVATI OKO 24h SMO NAS PAR OTISLI U BRKU JEDNO MESTO PORED BRCKOG U DISKOTEKU GDE JE GOSTOVALA SEKA ALEKSIC I UBILI SE KAO MAJKE OD ALKOHOLA.NECU DA PRETERUJEM ALI JE BAS BILO DOBRO A POTOM SMO SE VRATILI U KAMP. LIDIIIIIIIIIIILO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Banja Luka

Evo i snaga se povratila,naslo se malo vremena i da se Banja Luka prijavi....Zabava je bila extra...ostali na nogama do kraja programa....spakovali ozvucenje,pokupili koju( konzervu )cccccc ;D ;D ;D ;D

 

Banja Luka,Celinac  i Laktasi su se super proveli...muvali se,zujili,sreli i ovog i onog....upoznavi ovu i onu  ;) 10 dana bi bilo dovoljno da se upozna i prebaci koja rijec sa ljudima sa foruma....

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Banja Luka

U povratku svratili u Derventu kod Rileta ( kaffe bar Shadow ) da potvrdimo dolazak na skup za sledeci vikend...nadamo se lijepom vremenu i dobroj zabavi  8)

[/img]

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Fantome svaka ti se pozlatila............ti se dala.................................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Skup je bio izuzetan, nema te ocene sto se mene tice da se adekvatno oceni. :) Mogu samo da kazem da smo moja draga i ja posle skupa produzili na letovanje, a da nam je sada nakon povratka skup u Bijeljini u stvari najlepsi dogadjaj u celoj prici. :)

 

S malim zakasnjenjem, evo i mog foto priloga - 150 slika (klik na sliku za ceo foto album):

 

bijeljina2007.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Skup je bio izuzetan, nema te ocene sto se mene tice da se adekvatno oceni. :) Mogu samo da kazem da smo moja draga i ja posle skupa produzili na letovanje, a da nam je sada nakon povratka skup u Bijeljini u stvari najlepsi dogadjaj u celoj prici. :)

 

S malim zakasnjenjem, evo i mog foto priloga - 150 slika (klik na sliku za ceo foto album):

 

bijeljina2007.jpg

 

odlicne slike,stvarno nisi nista propustio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja