Jump to content

Moto Zajednica

Andrej Pavlović, naš Andrej...

Recommended Posts

Guest gordanmg

Ja sam video motor koji je 300 m otishao napred od raskrsnice gde je ulaz za KPGT,a bezhivotno telo je bilo pod autom.Ne bi sad sve da opisujem jer mi je stvarno teshko pisati.Izgleda da je auto krenuo da skrece a Andrej je ili pao pre udarca u auto pa se podvukao pod njega ili je preleteo motor a on se podvukao.Stvarno ne znam shat je tachno bilo.Ovo je shta sam zakljuchio iz onoga shto sam video. :(

Zar zivot toliko malo vredi. pa gde zivimo, pa ovo vise nema smisla, paaaaaaaaa neznam vise sta da pisem, zar treba da ostavimo motore posto nas niko nepostuje. Mi smo za sve krivi mrze nas iiiiiiiiiii

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

I ja sam prosao suprotnom stranom u autu. Prvo sam video oboren motor, policajca i nikoga vise. Kada sam dosao do semafora...Uzas...neka mu je laka zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Samo sam procitao naslov i molim Boga da nije on. Citam dalje i sav se jezim od strahote. Znaci, ljudi nemogu da verujem. Nisam ga poznavao, ali smo ovde svi kao jedna velika familija. Neka mu je laka zemlja. Porodici, najiskrenije saucesce. Drugari, valjalo bi saznati detalje u vezi sahrane i da ga svi ispratimo. Strasno!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Blagi uzas, sta reci sem izjaviti porodici i svim forumashima iskreno saucesce. Citam chat pa i temu Andrej, sve se nadam neko drugi i stignem do teme zlatni strom i nemogu da poverujem. Andreja nisam upoznao licno ali ga smatram dobrim virtuelnim prijateljem. Ljudi sta se ovo desava, kako se treba ponasati u saobracaju. Eto oprema,pazljiv vozac kakakv je sigurnu bio Andrej i na kraju opet najlosiji kraj. Strasno mi je vise i posecivati ove teme u crnoj hronici i najezim se svaki put kada vidim da u njoj ima novih tema.

 

Andrej neka ti je laka zemlja i beskrajni putevi nebeski....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

Strasno!Nisam ga poznavao ali sam citano njegove teme i postove!strasno!!!

saucesce porodici i prijateljima!!!strasno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Ljudi sta se ovo desava, kako se treba ponasati u saobracaju. Eto oprema,pazljiv vozac kakakv je sigurnu bio Andrej i na kraju opet najlosiji kraj. Strasno mi je vise i posecivati ove teme u crnoj hronici i najezim se svaki put kada vidim da u njoj ima novih tema.

 

I ja sve vreme razmisljam o tome. Motor sam do daljneg parkirao u garazu. Znam ginuli su i drugi, ali ih nisam poznavao i uvek se tesio mora da je jurcao, divljao... Nece to meni da se desi, ja pazim, iskusan sam... Ali k.... za Andreja znam da je bio pazljiv vozach, uvek u opremi. I sigurno nije jurio mnogo brze nego sto bi i ja isao na tom mestu-pravac, zeleni talas, nema ko da skrece u sred noci tu... Ali jbg, djavo ne spava...

Uzas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

Strasno,malopre sam dosao sa mesta nesrece...nemam reci ljudi....svasta bih vam pricao ali mislim da nije mesto i vreme... :-[ :-[ :-[

Nek mu je vecna slava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

nemogu da nesto ne napisem,a nemam sta da napisem,samo nemogu da verujem, :'(,coveka nisam upoznao licno,ali verujem da je ljudina,sta da vam kazem,pre nego sto sam kupio motor,cuo sam se sa njim,i on,ljudina od coveka mi se ponudio da mi dotera motor iz inostranstva,da mu platim samo kolko potrosi gorivo i putne troskove,kaze da je tako ucinio isto par ljudima,pa vi sami koji ga neznate,zakljucite kakav je covek bio,druze,nek ti je laka zemlja :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

    Obicno ne otvaram "Crnu hroniku" plaseci se da cu videti nesto novo...

    Andreja nisam poznavao licno ali me je ova Vest sokirala!

      Vecna mu slava...porodici iskreno saucesce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Izvinjavam se administratorima na mojoj registraciji na forum bez predstavljanja i icega ali kad sam ovo video morao sam da se registrujem.

Ulazim kao gost na forum da vidim sta ima i slucajno u brzom chatu procitam da se spominje Andrej i pronadjem ovu temu.

 

Znaci ne mogu da verujem, poceo sam da placaem kao malo dete kad sam procitao.

Znao sam ga licno i to vrlo dobro smo se poznavali, to je covek koji vredi toliko da je to nemoguce opisati...

Njegova pamet, njegove price, njegove fore i zajebancije, to je bila milina slusati a kao prijatelj... Ma ne postoji toliko lepa rec kojom bi ga opisao, a sad ne mogu da verujem da ga vise nema  :'(.

Ne mogu da verujem da se tako nesto desilo njemu, koji se uvek striktno pridrzavao pravila, nosio opremu, bio 100% ispravan, znaci jos nisam svestan sta citam dok suza za suzom ide...

 

Zamolicu nekoga ko sazna kada ce biti sahrana da postavi ovde u temi ili da mi javi na 065/8230-921.

Trebali bi da se pojavimo u sto vecem broju da ispratimo naseg priljatelja i druga, Andreja Pavlovica.

 

Andrej brate, nadam se da si otisao na bolje mesto.

Pocivaj u miru!

 

Brka iz Mladenovca

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Ljeljenča

Zar zivot toliko malo vredi. pa gde zivimo, pa ovo vise nema smisla, paaaaaaaaa neznam vise sta da pisem, zar treba da ostavimo motore posto nas niko nepostuje. Mi smo za sve krivi mrze nas iiiiiiiiiii

Vjecna mu slava.Tragedija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Vec 6. put kucam i brisem, i nemam sta da kazem, nema tih reci, stvarno sam tuzan iako nisam poznavao Andreja... Moje saucesce porodici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Nash Andrej...poznavao sam ga..chak smo zajedno i putovali...ne mogu da se pohvalim da smo bili prijatelji ali nash svaki susret je bio vedar i topao. Chovek od koga se toliko moglo nauchiti.

Andrej,bila je privilegija poznavati te. Hvala ti na svemu dobrom shto si uchinio za mene i ovaj forum dobrih ljudi. Ostali smo bez jednog od najboljih medju jednakima.

Vechna ti slava!

 

Jovan

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Jako tužno.

Kao i većina, nadao sam se da to nije naš Andrej. Naš je bio pažljiv, stalno sa opremom, spreman da pomogne savetom ili delima...

Svi ćemo jednog dana prestati da živimo, na ovaj ili onaj način. Andrej je otišao motorom. Ali rano, prerano...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Au uuu kako si me zajebao  bre!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pa je smo li se pre apr dana dogovarali da idemo za Ljubljanu kod Saleta (kad mu javim pasce decko jadan u nesvest verovatno)...

A svi ostali nasi planovi???

 

Raspala se kaznena ekspedicija za zensku zivu silu, koja operise na poznatom potezu Ada Ciganlija Sexy Grad -Straje baje....

 

Nazvao Covek ulicu Straje baje...on sam to smislio..i onako seretski kad kaze to..kad se samo setim.

 

Bas ju je voleo..znali smo mi i po par sati tamo da provedemo da gledamo zensku zivu slilu kako promice...dakomentarisemo automobile, gledamo prolaznike, uzivamo u lepom vremenu...zezamo se sa kelnerima a oni sa stalnim gostima.... Kombinujemo i frikombinujemo sta da prodamo , sta da kupimo, koji motor, koji auto.

 

Spremao se covek za investicione fondove, otvarao novo poglavlje u zivotu, postavio posao na cvrste noge, voleo!

 

VOLEO ejjjjjjj!!

 

Voleo je devojku, voleo je ljude, voleo je nas , njegove forumase. E dokurca , zaplakah se.

 

Pa sto nam uradi to bre ti sa tom prdavom malom bradicom i brkovima..pa vidish koliko nas kuka za tobom...???? Dobri nas, najbolji nas druze Andrej, ljudino od coveka, drugarcino jedna, sa velikim motorom i velikim srcem!!!

 

Jebote covece sta cu bez tebe???

 

Pocivaj u miru i neka ti je laka zemlja. Znam da si na dobrom mestu. Takvi kao ti idu precicom u raj:)))))

 

Tvoj Marko iliti Enduro drug Endurac:)

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja