Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5238 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Nije to toliko bitno nego sam mislio ako je tipa stisni reset daj kontakt drzi 5 sec i slicno da vise ne gleda radnu temp 190 stepeni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Da li neko zna gde mogu da nabavim original instrumente za nakeda 2000 godiste ? Drugo pitanje da li mozda mogu da idu instrumenti sa farom i malom maskicom sa Bandita 650 novijeg ovakvog http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki_bandit_650_2006.php i gde bih to mogao da nabavim ili ako neko ima neki predlog jer sam polomio obrtomer.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Pogledaj otpade u madjarskoj, ovi nasi deru, a kupuju na istim otpadima. Ima jedan u Baji, izguglaj i posalji im mail na engleskom, ja sam tamo isao i bilo mi je sa sve troskovima puta jeftinije nego kod lika koji donosi sa istog tog otpada i reklamira se da ima svoj. Od nasih proveri u ryu motors u zemunu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

treba da se menja tečnost za hlađenje, koju da da sipam? npr., neku domaću ili neku bivšu EX YU? šta treba da se gleda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Treba ti tecnost za aluminijumske hladnjake, tako trazi. Ja sam menjao kod mene i kupio sam na eko pumpi. Stara je bila druge boje pa sam malo isprao sa vodom pre sipanja. Nije nista komplikovano.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Pogledaj otpade u madjarskoj, ovi nasi deru, a kupuju na istim otpadima. Ima jedan u Baji, izguglaj i posalji im mail na engleskom, ja sam tamo isao i bilo mi je sa sve troskovima puta jeftinije nego kod lika koji donosi sa istog tog otpada i reklamira se da ima svoj. Od nasih proveri u ryu motors u zemunu.

 

ovo trazis :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Jedno pitanje za vlasnike SV? Koliko mislite da je gornja granica visine vozaca da bi se ugodno smestio na ovaj motor. Ja sam visine 188cm i sedoh na jedan pre par dana imao sam utisak da mi je premalen. TO se odnosi pre svega na polozaj noga koje nikako nisam mogao fino smestiti. Da li je sad to samo utisak koji vara jer sam prvi put seo na motor ? Da naglasim ad se radilo i SV-N na kome je kako sam citao polozaj bilji nego na S varijanti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: knicanin
  • Motocikl: sv650

pozdrav ljudi i ja imam SV 650 1999 god. jos od prosle godine :zdravo: i odma da pitam nesto..gde mogu nabaviti one protektore bocne za hladnjak ?inache to mi je prvi motor posle apenca i ne bih ga menjao za sad nikako svi znamo zasto :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: SUZUKI SV 650 N

Jedno pitanje za vlasnike SV? Koliko mislite da je gornja granica visine vozaca da bi se ugodno smestio na ovaj motor. Ja sam visine 188cm i sedoh na jedan pre par dana imao sam utisak da mi je premalen. TO se odnosi pre svega na polozaj noga koje nikako nisam mogao fino smestiti. Da li je sad to samo utisak koji vara jer sam prvi put seo na motor ? Da naglasim ad se radilo i SV-N na kome je kako sam citao polozaj bilji nego na S varijanti.

 

Ja sa svojih 192 cm sasvim komotno sedim,a pritom sam i tezak dobrih 115 kg :D .Malo imam problema pri vecim brzinama zbog vetra ali ne zalim se jer ipak je to naked ..Uglavnom na sportnjaku izgledam smesno kao slonče kad sedne na nošu 1bljak.gif1lol.gif ...A i nama grmaljima svaki motor izgleda ''premalen'' 1moto3.gif

 

Meni polozaj sedenja na S varijatni SV-a ne prija uopste jer sam dosta krupan i tezak,pa na daljim relacijama pocinju da mi trne zglobovi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Mislim da kaze da te 2 vrste mogu da idu, ne pise SPARK PLUG FOR CIL. No. 1 i SPARK PLUG FOR CIL. No.2

Ovo pitanje se vec vrtelo ovde negde...

Ne postoji nikakvo objasnjenje i logika da idu dve svecice razlicite na iste cilindre...

Da, sad citam, jedne su obicne, jedne Iridijum.

Nemojte staviti jednu ovu, jednu onu, nece da valja! :D

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

jeste već bilo, isto ja pitao; bem li ga: Spark plug 1: NGK CR8E

 

Spark plug 2: NGK CR8EIX , izgleda kao svećica 1 pa svećica 2..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: SUZUKI SV 650 N

Zanima me da li je neko od vas imao problem sa el,paljenjem?Meni se desava nekad da kada ukljucim kontakt,stisnem kvacilo i hocu da ga startujem on ne reaguje..Anlaser sam proveravao jos pred sezonu odlicno radi ne znam dali kabal prekida negde ili je do nekog releja,ne znam ni gde se cak nalazi relej na njemu. To mi se ne desava cesto,obicno kada ostavim motor da stoji malo duze ili na suncu ili kada se pregreje pa napravim pauzu jedno 15 minuta.Pritiskam dugme dok ne pocne da vergla i on posle radi normalno. Ako je neko imao slican problem i zna resenje neka napise ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Najpre poceti od najbanalnijeg! :D

Probaj da pustis i stisnes kvacilo, eventualno obrati paznju da li ga stisnes do kraja, jer taj prekidac na kvacilu tj. rucici istog, hoce da pravi problem!

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: thundercat i sv650

pozz...imam jedno pitanje,od skora posedujem sv650 i uzasno mi smeta to sto toliko ponire prednji kraj pri kocenju...smeta toliko da mi je nemoguce ga voziti...ima li tome resenja i kakvo je...tnx na odgovorima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Jedno pitanje za vlasnike SV? Koliko mislite da je gornja granica visine vozaca da bi se ugodno smestio na ovaj motor. Ja sam visine 188cm i sedoh na jedan pre par dana imao sam utisak da mi je premalen. TO se odnosi pre svega na polozaj noga koje nikako nisam mogao fino smestiti. Da li je sad to samo utisak koji vara jer sam prvi put seo na motor ? Da naglasim ad se radilo i SV-N na kome je kako sam citao polozaj bilji nego na S varijanti.

 

Zavisi na koje godiste si seo ?

Ja sam visok 183cm i SV (2008 god.) je kao stvoren za mene, mislim da bi odgovarao i za vislje.

Probao sam SV-a od drugara (2000 god.) koji je nesto nizi i tu vec imam malo problema da udobno smestim kolena.

Ako si probao stariji model (ram od okruglih cevi) probaj neki noviji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: suzuki sv650s

tnx,opet nista konkretno nije receno...zanima me ako je neko resio to na svom SV-u,kako je to resio...

ja sam resio taj problem,kupio progresivne opruge i sipao ulje 15w i naravno zamenio semeringe i cistace,i sad je totalno drugi motor,mnogo udobniji i bolje kocenje ima :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja sam na svom sredio viljusku od pocetka do kraja, naravno novi semerinzi i takodje sipao 15w. Velika razlika posle lose viljuske sa manjkom ulja, ali mislim da bez drugih opruga nema srece.

 

P.S. Probao sam model 2002 sa onim drugacijim viljuskama, koje imaju malo stelovanja, za razliku od mojih, i bile su u ocaj stanju, a ipak su radile mnogo bolje od mojih sredjenih... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja