Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600 N 1996

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

Prodajem svoj 1996 Suzuki Bandit 600N,

boja plava metalik, ns tablice, (reg do sredine 2011)

lanac i lancanici promenjeni prosle jeseni a ove sezone nisam puno presao,

gume/share dobre (zadnja krpljena, ekser na sred srede, al sredjeno je)

od opreme ima male zmigavce (crni/smoked), puig vizir crni, i hromirane retrovizore (lampa)..

 

Ulaganje: za sledecu sezonu ce 100% trebati nov akumulator i redovan servis, ulje i sta vec ide..

Pre 2 meseca je bio na servisu gde su rezervoar i karburatori ocisceni i nastelovani (povukao neki talog valjda pa nije radio lepo na nizim obrtajima), i prednja kocnica je sredjena komplet..

 

Mane: neki skot ga je pre 2 nedelje polio osnovnom bojom za metal (il nekom takvom slicnom farbom, jbg nemam garazu i stojao je na ulici, najvise je zavrsilo na prednjem tocku i par kapi na agregatu/rezervoaru, uspeo sam da skinem skoro sve nitro razredjivacem, jedino je sad blatobran malo matirao, mozda se moze spasiti poliranjem.. nemam slike toga sada, ali na trecoj se vidi kakvo je bilo kad je bilo poliveno.. e da i upaljacem je osteceno sediste, povrsina kao otisak prsta recimo, nije upadljivo al dovoljno da poludis kad prvi put vidis.. eto.

 

Vozim ga na punomoc, kupcu spustam cenu za iznos prevoda, znaci - na ime, a registrovan :)

Cena pocetna 1983eura :) u sustini bez zamena, jedino za novijeg bandita ali S verzija, uz moju doplatu..

Cena je naravno podlozna dogovoru, trenutno se uz njega dobija pun rezervoar, disklock i nov, nemontiran nosac za kappa/givi kofer (70ak eura u pegazu)..

 

post-30-019265700 1288576052_thumb.jpgpost-30-027965800 1288576070_thumb.jpgpost-30-094239400 1288576087_thumb.jpg

 

kontakt na pp ili 063/830-30-55 (moze i sms)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

Jeste iz BP :)

uglavnom da naglasim - ta crvena farba je skinuta, nije vise kao na slikama, samo je blatobran malo matirao sto se moze srediti poliranjem, mada se ni sad ne primecuje ako se ne zagleda izbliza. Motor uzivo izgleda bolje nego na slikama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

I dalje aktuelno :) s tim da zamene otpadaju, otvorila mi se kombinacija za motor preko drugara pa samim tim (dok je zima) mogu znacajnije da spustim cenu bandita, koga interesuje nek dodje da pogleda, za cifru cemo se lako dogovoriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

Evo konacno je odledilo ispred garaze pa sam mogao da ga izvucem na svetlo i postavim (ogromne) slike, na full rezoluciji cete moci da vidite sve detalje, nadam se da se sad vidi da steta nije tako katastrofalna (te preostale tackice ce se lako skinuti).. Vidi se i stanje guma itd, pa ko hoce nek dodje da pogleda uzivo.

 

1.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

8.jpg

10.jpg

2.jpg

5.jpg

7.jpg

9.jpg

11.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

I dalje aktuelno, vracam se sa zimovanja 02 Feb tako da mob nece biti dostupan ali cu gledati mail.. Ako nekom odgovara bandit za 1800e, nek rezervise emailom ;) nemanjans@gmail.com ili na PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

izv. za off,ali da imam lovu sad bi ga uzeo jer znam taj motor u extrastanju je jer ga je vozio moj drugar picajzla,znaci motor je ful dobar i cena je smesna,pozdrav sretno sa prodajom :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

e hvala na komentaru, ja sam se u startu zeznuo sto sam onu stetu od farbe predstavio kao da su sleperom presli preko njega (isto picajzla), pa valjda odbija ljude.. a za godiste i cenu motor jeste extra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

oglas aktuelan recimo do srede, posle toga odustajem, odo u ameriku na mesec-dva, kad se vratim registrujem i picim, nema prodaje :) sada je cena 1700..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

ipak i dalje aktuelno :(

 

1500e fixno

(bez nosaca kofera / kofera / disklocka) , uzeo sam nov akumulator u pegazu pre par dana, montirao, i upalio je odmah posle ~7 meseci stajanja. Registracija je istekla.

 

Moze da se pogleda svaki dan, NS, blizu stranda..

Ove pare vredi, motor jeste ok, ako je nekom cena sumnjiva mozemo je podici ;)

 

063/830-3055

 

evo link za lenje :) poredjenje cena..

http://www.moto-berza.com/cgi-bin/oglasi-pretraga.pl?strana=1&og_model=bandit&og_cena_od=0&og_cena_do=0&og_godiste_od=1950&og_godiste_do=2011&og_sortiranje=datum&og_premium=0&og_kubikaza_od=0&og_kubikaza_do=0&og_stranac=&og_havarisan=&og_zamena=

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Banglades
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N

Kolega, cena je smeshna za takav motor zelim ti da ga uskoro prodas.

Interesuje me nosac i kofer, jesi li vec prodao i da li imas neki link ili sliku kofera i nosacha sa namontiranim Banditom na isti :) (kako se kaci itd). Interesuje me i koja ti je velicina kofera bila i kako to cuci na banditosu jer planiram i ja da svog opremim koferom.

Hvala unapred i izvini za off.

 

Srecna prodaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

pa nadam se da ce se po ovoj ceni naci kupac, zvali ljudi, e sad da li ce neko i doci s parama da pogleda, ne znam :)

 

Nosac za kofer sam narucio pegaz-moto prodavnici i ne secam se tacno u dinar al nekih 60-70eur je kostao. Ja nisam ni stigao da ga montiram na motor, skroz je nov u kutiji/najlonu pa se mozemo cuti ako novi vlasnik motora ne bude hteo da doda nesto sitno za to :) nemam sliku svog motora sa tim al google kaze da to izgleda ovako :)http://www.muamat.com/adpics/4c9af274f2f83d16625b2be9f.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • HTTP 404 page not found, 87 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: suzuki freewind xf650

Ne spuštaj više majke ti!

 

ovo je stvarno extra prilika... što nisi spustio cenu kad sam ja gledao :) e Nemanja, Nemanja...

 

Provozao sam motor, lepo se i lako vozi. Super je i zvuk. To što ima par "bagova" što se tiče estetike, da ne zagledaš ni ne vidi se. Žao mi što nisam imao toliko love tad.

 

Srećno sa prodajom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja