Jump to content

Moto Zajednica

pomozite

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF600 s

Pozdrav kolege,zelim da kupim motor do 1300 e,novi sam u ovom svetu pa bi mi trebala pomoc oko izbora,zeleo bi da kupim endura ili niked bike(dominator,translap,kawasaki zephyr-mislim da se tako pise)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Pogledaj oglase na forumu mislim da je bilo vise dominatora koji ti se uklapaju u cenu . Sto se tice transalpa cini mi se da si malo kratak. Za pocetak pre svega prelistaj oglase na sajtovima koji se bave prodajom motora. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Od svih navedenih motora mislim da ti je najlepsi izbor Transalp (XL600V), bilo je odlicnih prilika da se uklopis u tu cenu pre par meseci, ali sada neznam. Odlican je izbor ako zelish putovati, motor je jako zahvalan i poseduje dovoljno snage za tu kubikazu i namenu - 50KS.

 

Dominator (NX650) ti nije los, mozda je cak i malo bolji izbor ako si totalni pocetnik jel je manjih gabarita i par kila laksi, malo je slabiji 44KS ali je i to isto nije malo za jednocilindrasa.

 

Uzmi u razmatranje i Kawasaki KLE 500, takodje odlican pocetnicki motor ali sve zavisi os tvog iskustva.

 

Sta si vozio do sada? Jer bas nista ili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Banglades
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N

Ima sad lepih motora a i cene su pristupacne, ovde po forumu narocito.

 

Dominator ti je dobar ali KLE ili TA ako hoces negde dalje. Neznam kakav je Suzuku Freewind ali ima ih i nisu nesto skupi. Od nakeda onaj suzuki sv mozes da pogledas. Pogledaj, probaj, kupi i :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Ima sad lepih motora a i cene su pristupacne, ovde po forumu narocito.

 

Dominator ti je dobar ali KLE ili TA ako hoces negde dalje. Neznam kakav je Suzuku Freewind ali ima ih i nisu nesto skupi. Od nakeda onaj suzuki sv mozes da pogledas. Pogledaj, probaj, kupi i :moto3:

 

Kolega sa foruma, je sa Dominatorom isao do Sirije, malo li je !? Ne odredjuje ti motor koliko daleko ces ici, nego ti. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF600 s

Kolege,hvala na pomoci,ja jesam skroz pocetnik,ne zelim da racunam skutere male da sam vozio,znaci prvi pravi motor zelim da kupim.Pogledacu tog suzukija i moje misljenje da mi ne treba nista preko 600 kuba,a enduro mi se svidja jer nije trkalica i lepo je voziti moje misljenje kad se ide recimo preko 250 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Koliko si visok i težak? Ako si većih gabarita, GS500 ćeš na kraju dana kleštima da vadiš iz dupeta. Transalp zvuči kao odlično rešenje ali se ne uklapa u cenu jer mislim da taj budžet treba da potrošiš i na kacigu, jaknicu...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF600 s

Evo da osvezim ovu moju temu i da vas obavestim da sam 99% kupio kawasaki zaphyra 550.Moje misljenje da nisam pogresio u kupovini jer mi se svideo motor i nema ga tako cesto na cesti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Od svih navedenih motora mislim da ti je najlepsi izbor Transalp (XL600V), bilo je odlicnih prilika da se uklopis u tu cenu pre par meseci, ali sada neznam. Odlican je izbor ako zelish putovati, motor je jako zahvalan i poseduje dovoljno snage za tu kubikazu i namenu - 50KS.

 

vozio i dajem glas ZA ! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja