Jump to content

Moto Zajednica

Novi Sam U Svetu Motora

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: EU
  • Motocikl: Sprint Pulser 200ccm

Cao svima, Sasa iz jagodine imam 22 godine i trenutno nemam neki motor ali sam u fazi nabavke. U zelji da se sto bolje upoznam sa dvotockasima slucajno naleteo na ovaj sajt i tu se zavrsava moja potraga za informacijama jer ovde imam sve sto mi je trebalo. Forum je na prvi pogled fantastican, svaka cast ljudima koji se brinu o njegovom sadrzaju i izgledu!! Stajling auta mi je bio hobi do sad ali sam taj projekat zavrsio i sad je na redu motor..

 

E sad najvaznije, kao sto sam rekao u toku sam nabavke dvotockasa za sledecu sezonu. Konkretno sam planirao neki sport model iskljucivo125ccm. Zelium da na forumu dobijem misljenje koja bi masinica bila idealna za mene kao pocetnika sa budzetom do 1000 evra(planiram da uvezem motor iz Svajcarske).. Molim iskusnije clanove da mi daju neki predlog neke izdrzljive masinice(nisam rob brzine vise sam za lep izgled u granicama normalnog) koja je pogodna nasem podneblju tj. dubini dzepa u smislu delova,popravki, odrzavanja.. Nadam se da nisam udavio:)

;

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

:hello:

 

Pozdrav Sale i dobrodosao :)

Ovaj deo foruma ti sluzi cisto za predstavljanje. Za ostale informacije prolistaj malo forum i sigurno ces naci ono sto te zanima. Ako nema opisanog motora (koji zadovoljava tvoje kriterijume) onda postavi novu temu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja