Jump to content

Moto Zajednica

ZXR 750,Yamaha FZR,Suzuki GSXR ili Honda CBR???

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Pozdrav druze, imas jednog VFR-a 750  '97 god. u odlicnom stanju na prodaju u Zrenjaninu. Ja sam hteo da kupim taj motor ali tad nazalost nije bio na prodaju. Pa ako si zainteresovan slobodno se javi pa cu ti dati broj od coveka, veruj mi nema sanse sa tim motorom da pogresis. VFR 750-800 je meni licno najbolji motor koji sam probao u toj kubikazi od 750-1000. 107ks koji idu kao elektromotor, znaci snage sasvim dovoljno u svim rezimima rada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

ako  planiras da zena u vecini slucaja putuje sa tobom najbolje je neki neked kao bandit  ili hornet moze i kawaski zr7 ili fazer .jer na nekom R motoru nece joj biti udobno posle 20-40km i jos po losem asfaltu .......................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Sevojno

odlucio sam defnitivno da ce biti hornet,bandit ili tako nesto.A cak sam razmisljao i da stari neki model NAKED..PA DA SE TO MALO SREDJUJE...TO MI SE CINI JAKO ZANIMLJIVIM..:))) I DA CE TO BITI PRAVA STVAR ZA NAS DVOJE!!

hvala svima jos jednom,ako neko ima neki predlog,ili zna gde mogu nabaviti povoljno  kawasaki z 750,stariji model 1978-1985,jedan matori ima taj model i extra mi se svidelo kako je uradio,pa bih se i ja poigrao sa tim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

odlucio sam defnitivno da ce biti hornet,bandit ili tako nesto.A cak sam razmisljao i da stari neki model NAKED..PA DA SE TO MALO SREDJUJE...TO MI SE CINI JAKO ZANIMLJIVIM..:))) I DA CE TO BITI PRAVA STVAR ZA NAS DVOJE!!

 

Si razmisljao o SV-u? Prosle godine sam imao ponudu za 2002 godiste, 2300 evra... Ako te zanima, mozes da pogledas koje su cene sada.

 

NNlQI_2008suzukisv650460x0w.jpg

 

QnnpG_suzukisv650.jpg

 

tv19z_60742001suzukisv.jpg

 

A imas ga i obucenog:

 

ViTip_suzuki20sv65020side.jpg

 

Mada mislim da ti to nije cilj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Sevojno

Definitivno sam  se preorjentisao i odlucio za neki naked,i nesto gde je masina "gola", sa dosta hromiranih i niklovanih delova.Znam da me i sad ponekad uhvati strast i zelja da nesto dobro zavrtim,al uzmem od drugara yamahicu i malo se zadovoljim,i koliko sam gledao ovako nesto je prava stvar za uzivanje u voznji u dvoje....laganica ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja