Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 600F4i 2006

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

zanimaju me misljenja o ovom motoru,svako ko iole zna nesto o njemu neka napise nesto :agregat,potrosnja,menjac..bez onog "cuo sam" znate vec :)

inace motor je radjen za americko trziste uvezen iz kanade sa 3700km predjenih nema ogrebotine,perfektan,sinoc pazaren,uzeo mi bratic :)

pa me zanimaju i vasa misljenja.... evo slike

404.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

4hYl3_getat3tachment.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

aNf3e_21314.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Cim bratanac predje koju hiljadu kilometara sve ce ti objasniti, samo sacekaj malo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Ako je kupljen kod nas, tj ako si ga uzeo vec uvezenog, onda znam motor... nov je :)

Svetle mu i  migavci kao pozicija.  ;)

 

I ja mislim da taj model nista ne valja. Zato su i prestali da ga proizvode  :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Nista to ne valja.

Gusi se nesto posle 280  :D.

Dajte joj sta je mama propisala i ne brinite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Ako je kupljen kod nas, tj ako si ga uzeo vec uvezenog, onda znam motor... nov je :)

Svetle mu i  migavci kao pozicija.  ;)

 

I ja mislim da taj model nista ne valja. Zato su i prestali da ga proizvode  :D :D :D :D :D

 

da,da kod nas uzet..u novom sadu! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Moje skromno mišljenje je da ćeš polako ali sigurno imati problem sa bratom oko motora("danas ja vozim !Juče si ti !!!! ") ;D ;D

Šalu na stranu imao je moj drugar istu takvu 2 g. doduše F4i Sport(mislim da je Razlika  u repu ,sport ima odvojena sedišta).Prava Honda:lepa za vožnju,malo troši,menjač precizan,lepo povlači i na nižim obrtajima(iako je 600ccm).Motor koji sam ja vozio je  kupljen nov ,a koliko vidim po slikama ni tvoj nije daleko od novog tako da ti je moj savet redovan servis i da se siti navozate ti i buraz i bez svađe lepo se dogovorite ko kad vozi . :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

ovaj nije ni razradjen.pa neide nesto :P

nece biti svadje,nezivimo zajedno :)

moze da bude samo zajednickog vozanja... ja sa suzom a on sa hondom,tu se sve bratski deli.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd/Palilula
  • Motocikl: CB1000R

Evo ja mogu da ti kazem nesto "vise". Imam isti motor, isto godiste, isto kupljen sa malom kilometrazom samo sto je moj crveni. Presao sam sa njim 6000. Za razliku od ostalih F motora ovaj je najblizi RR sto se tice polozaja, sto moze u gradu malo da smori. Ume isto tako da se dobro zagreje pa je malo vruce leti. Eto to su mu jedine mane :) a sad dobre strane ... Trosi relativno malo oko 6-7 po gradu. Do 6000 hiljada obrtaja je ko skuter posle pokazuje svoju mracnu stranu. Odrzavanje ... Ne mogu puno da ti kazem posto sam tek privi servis odradio ... drugi mi ide za 1000 ali mogu da ti kazem ono sto su meni rekli: Honda je to! Samo sipas i vozis. U manual-u pise da se servis radi na 12000 km, ja ga radim na 5000. Ono sto sam primetio je da je dobio neki cudan zvuk kad pustis kvacilo, ali kazu da je to normalno za hondu. Ovaj moj je proban i ide 255, nisam ja vozio :)Eto ...

Jel ovaj nema centralni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Imam i ja 'vaki  :) :) :) Moja hondica je 2001,tada je valjda i pocela da se proizvodi. U svemu se slazem sa Mazzijem,6-7 potrosnja,zavisno od toga koliko odvrces gas i da li je otvoren put ili grad,najmanje 4,9 ali do 110km/h,od 6-7 hiljada obrtaja mirna i pitoma a onda popizdiiiiiii,prilicno udobna,meni je prvi motocikl koji naginje ka spotrskom posle tri enduro motocikla i ljubav na prvu voznju  ;D

Kazi bratu da ode u Adu te si natakne i jedan dobar otvoreni izduv pa uz to sto i izgleda kao azdajica ima i da se cuje,kod mene nekakav italijanski MIVV pa takooo grmi!!! Sta reci osim da ce se slatko navozati!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

imamo kompletan izduv od cbr f3 '97 god, pa neznam da li moze da se navuce na ovu hondicu,al probacemo...mnogo je brate tiha sad :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja