Jump to content

Moto Zajednica

koji enduro supermoto od 125 uzeti ??

Recommended Posts

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Sta vise ima da se navodi ka je skoro sve navedeno od modela mozda jos poneki iskoci ali to je to otprilike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova

4T je zakon ali iznad 350ccm, ispod su stvarno nemocni,ali 250 2t pa to ide kao 600 4t, provereno :D

 

ali 1 klip. a 250 2taktni imaju 75 konja, aprilia rs, a 4t 650 oko 50 konja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

SAMO 125 ponavljam zakljucacu temu . . .

 

pitanje je iskustvo 125 cm na 2t je duplo jace od 125 4t  , e sad potrosnja ti je veca sa 2t masinom , ali je zato lakse za odrzavanje . necuje se neka razlika na auspuhu jedino ako je neko ispraznio ili razbusio da se cuje . ostalo sam moras odluciti ja bih pre uzeo 2t . ali u svakom slucaju bezi od krseva i kineza kao i polu kineza . uzmi samo firmirano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

moram sad kad bude lepse vreme da idem  da probam 2t i 4t da vidm sta cu :)

Ako hoces 2t Aprilia RX 125, Aprilia Tuareg 125, odlicne masine.

 

A 4t ispod 250 kubika nije ni za sta, ali naprimer Yamaha WR 400 F  ;D nego da se vratimo na temu.  ;D

Ako neces nista preko 125 a hoces enduro/supermoto uzmi 2t bolje ti je posto ce ti 4t motor dosaditi vrloooo brzo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Imamo lose iskustvo zato sto vozimo tomosa masina koja se lako kvari nijedan markirani motor se n kvari tako brzo i zato kosta vise od tomsa realno ako das za motor min 1000e onda ocekujes da se ne kvari jenda generalna je 150e i miran si 15000km u tome je stvar a i biras da uzmes motor u dobrom stanju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1896 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Kako ne mozes da se odlucis? Pa ovo su potpuno razliciti motori. Razmisli za sta ti treba motor pa taj i uzmi. Za 2000e mozes da biras ovakav varadero ( ne bas ovakav sa slike, cini mi se da je ovo noviji model od pre par godina) i to 2002-3 godiste. Vidim da ti se on najvise svidja. Po meni to je samo gradski motor i malo za van grada.

Za ovu apriliu je jasno gde mozes sve da je vozis. Za varadero svi imaju samo reci hvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova

ti bi da bude mladji od 2000 god. a da bude do 2000 evra ::). ne znam kako se stavljaju snimci ali izbaciće ti na jutubu. vozi je neki nizbrdo i snima km sat, piše 22 sekunde do 100 a posle minut jedva izadje 110. 140 je izgrafirano pošto se ne vidi dobro. aprilia sr50 bi ostavila ovo

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja