Jump to content

Moto Zajednica

www.starterbatteries.net

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Pozdrav,

jos prosle godine sam informativno mail-om kontaktirao ovu firmu i na evropskom nivou dobio odgovor u najkracem roku.

Ove godine, kada je doslo vreme za promenu akumulatora, obratio sam im se opet. Verovali ili ne u 11pm sam poslao mail i ubrzo dobio odgovor  ???

To na stranu.

Davio sam coveka sa svim mogucim i nemogucim pitanjima (po mom obicaju). Posle svega, prezadovoljan sam uslugom, i to sam hteo da podelim sa Vama. Takodje sam dogovorio sa direktorom da obezbedi rabat za BJB clanove.

 

"Igore, upisite slobodno da pre kupovine mogu da posalju mejl sa svojim podacima na info@starterbatteries.net I nakon toga u Cvicevoj dobice popust."

 

www.starterbatteries.net

 

Veliki pozdrav

Horny

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12241 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Odlično, jedino još to da ozvaničimo da posle ne bude da neko ima popust a neko nema.... :D

 

Pravilan redosled u ovakvim situacijama:

 

1. Dogovor sa firmom oko popusta i pogodnosti za članove AMS - BJB

2. PP Pablu ili IgoruXT oko dogovora

3. Pisanje zvaničnog Ugovora o poslovnoj saradnji, da se to ozvaniči na zdravim međusobnim odnosima

4. Zvanično obaveštenje na BJB forumu

 

Ipak smo veliki i masovni i znam da je u ovim kriznim vremenima svima u interesu da privuku članove BJB-a zbog veće zarade i prometa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

             Auuu !!!  ??? ??? ???

    Velika vecina nas protestuje i negoduje zbog apsurdnih procedura koje namece drzava. A sta je ovo?

                                     Dogovor oko dogovora da bi se pisao ugovor(o poslovnoj saradnji.) :o :o

   Ljudi sami ponudili najjednostavniji nacin saradnje na obostranu korist(bjaker-prodavac) ne angazujuci detektive da proveravju clanstvo u BJB. A sta je nas odgovor? OK moze ali ako se ozvanici kroz dogovor oko dogovora...a onda izda "zvanicno obavestenje na BJB"

   Ne vidim uopste potrebu da neko u ime clanova jednog foruma "ozvanicava" sasvim dobrovoljnu jasnu i jednostavnu ponudu svim bajkerima.

   "Veliki smo i masovni"pa ce na nama da zaradjuju. Ne mogu da verujem svojim ocima! :-[ Jos ima "dusebriznika" koji bi da stite "sirotinju od izrabljivanja. Ili to upucuje na zatvaranje ili podelu jedne moto zajednice na clanove AMS-BJB i neclanova (a mozda se jos nesto iza brda valja")

     Dakle ako si clan AMS-BJB (ne znam sta to podrazumeva) onda mozes kupiti akumulator sa popustom a ako nisi ne mozes. Samo se jedna "sitnica" tu ne uklapa. Sam prodavac ne pravi tu podelu. Njen izvor je ocigledno negde medju nama.

      Jako mi je zao sto sam u pravu! :-\ :( Nekada smo ovde dolazili da se opustimo i druzimo sa poznanicima i prijateljima.Danas mnogi vise nisu tu. Vezivala nas je ljubav prema motorima..voznji...putevima...Sa zaljenjem moram da konstatujem da se sve promenilo. Stvara se shema koja ogranicava i gusi SLOBODU, to sto je najdraze svim bajkerima i zbog cega to jesu.  Samim tim forum gubi smisao i "ono" sto nas je ovde dovodilo.

         Mozda ovom postu i nije mesto ovde ali je provokacija bila previse snazna da bih odoleo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

             Auuu !!!  ??? ??? ???

    Velika vecina nas protestuje i negoduje zbog apsurdnih procedura koje namece drzava. A sta je ovo?

                                     Dogovor oko dogovora da bi se pisao ugovor(o poslovnoj saradnji.) :o :o

   Ljudi sami ponudili najjednostavniji nacin saradnje na obostranu korist(bjaker-prodavac) ne angazujuci detektive da proveravju clanstvo u BJB. A sta je nas odgovor? OK moze ali ako se ozvanici kroz dogovor oko dogovora...a onda izda "zvanicno obavestenje na BJB"

   Ne vidim uopste potrebu da neko u ime clanova jednog foruma "ozvanicava" sasvim dobrovoljnu jasnu i jednostavnu ponudu svim bajkerima.

   "Veliki smo i masovni"pa ce na nama da zaradjuju. Ne mogu da verujem svojim ocima! :-[ Jos ima "dusebriznika" koji bi da stite "sirotinju od izrabljivanja. Ili to upucuje na zatvaranje ili podelu jedne moto zajednice na clanove AMS-BJB i neclanova (a mozda se jos nesto iza brda valja")

     Dakle ako si clan AMS-BJB (ne znam sta to podrazumeva) onda mozes kupiti akumulator sa popustom a ako nisi ne mozes. Samo se jedna "sitnica" tu ne uklapa. Sam prodavac ne pravi tu podelu. Njen izvor je ocigledno negde medju nama.

      Jako mi je zao sto sam u pravu! :-\ :( Nekada smo ovde dolazili da se opustimo i druzimo sa poznanicima i prijateljima.Danas mnogi vise nisu tu. Vezivala nas je ljubav prema motorima..voznji...putevima...Sa zaljenjem moram da konstatujem da se sve promenilo. Stvara se shema koja ogranicava i gusi SLOBODU, to sto je najdraze svim bajkerima i zbog cega to jesu.  Samim tim forum gubi smisao i "ono" sto nas je ovde dovodilo.

         Mozda ovom postu i nije mesto ovde ali je provokacija bila previse snazna da bih odoleo

 

U pravu si, al cut tamo bices banovan od strane "zlih" admina....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja ne mislim da je Buca u pravu. Ko pazljivo procita prvi post, videce da je sam prodavac predlozio da mu se na mail posalju podaci radi identifikacije i da ce onaj ko to uradi dobiti ponudjeni popust. Hvala mu za to, pogotovo sto to niko iz AMS/BJB nije trazio - covek je sam ponudio.

 

Ono sto je Arakis hteo da kaze je da ce se ovakvi popusti kasnije regulisati na drugi nacin i to je to.

 

Sam prodavac ne pravi tu podelu. Njen izvor je ocigledno negde medju nama.

 

Buco, procitaj ovu recenicu:

 

"Igore, upisite slobodno da pre kupovine mogu da posalju mejl sa svojim podacima na info@starterbatteries.net I nakon toga u Cvicevoj dobice popust."

 

Sta smo mi tu krivi??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12241 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

'ajde Buco da ti odgovorim iako ne volim da ulazim u polemike i demagogiju o "slobodi, vetru u kosi" i ostalom...

 

Da li ti misliš da se ovim postom pomenuta firma BESPLATNO reklamira?

 

Da li misliš da je besplatna reklama na forumu sa ovolikim brojem aktivnih članova prihvatljiva?

 

Da li misliš kakva će biti reakcija ovih firmi koje plaćaju banere - reklame na BJB sajtu i da li je to pošteno prema njima?

 

Stvar je mnogo komplikovanija i jednostavnija u isto vreme, samo kada se realno sagledaju stvari.

 

Možeš da pročitaš postove Pabla i IgoraXT u ovoj temi:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=49070.msg776883#msg776883

 

Pozdrav & no hard feelings! ;)

 

Edit: Izvinjavam se našem Horny-ju što je njegova tema iz najboljih namera proizvela ovakve rasprave i pojašnjenja. Hvala druže na trudu i pregovorima sa navedenom firmom od kojih ćemo, verujem, svi imati koristi. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

            Jako mi je zao sto sam u pravu! :-\ :( Nekada smo ovde dolazili da se opustimo i druzimo sa poznanicima i prijateljima.Danas mnogi vise nisu tu. Vezivala nas je ljubav prema motorima..voznji...putevima...Sa zaljenjem moram da konstatujem da se sve promenilo. Stvara se shema koja ogranicava i gusi SLOBODU, to sto je najdraze svim bajkerima i zbog cega to jesu.  Samim tim forum gubi smisao i "ono" sto nas je ovde dovodilo.

 

Zao mi je, ali si zaista u pravu. Sve se komercijalizovalo i cini mi se da jedan veliki deo clanova i administratora tu radi koristi. Reako sam da se vise ne javljam ali nisam mogao. Administratori zacas zabrane ono sto se njima ne svidja.

Pozdrav svima i cao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja