Jump to content

Moto Zajednica

jel imao ko iskustva sa ATV kineske proizvodnje

Recommended Posts

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5238 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ja sam neke pravio.U principu svi su slicni bar ovi .Imali su 200ccm i svi su imali uglavnom probleme kao i sve sto je kinesko.Odvrtanje sarafa. pucanje sajli, i sl.Jedna je skroz crko al zahvaljujuci momku koji ga je vozio i predhodno mu otkinuo propeler za hladjenje pa se pregrijao i istopio klip ;D  Ostalo je podnosljivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

konkretno me interesuju modeli marke shineray

koliko vidim hvale ih ,,iskreno nebi da puknem lovu na glupost,bolje da popijem u kafani nego ovako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

"Шајреј" нија мала фирма и продају "преко баре" солидне количине ATV-ова. Е сад, питање је који модел имаш у виду и какав је он...Ја бих ипак мало "прогуглао" и видиш шта пишу људи који их имају.

 

И још ово: ако је у питању неки малешни ATV, ја се са тим не бих зез'о. Кој 'ће ти то?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja vozio 2 kineza i po meni to nista nije dobro. Skripi na sve strane, a nema gde treba ostavljena mesta za podmazivanje. Bio je lanac kao prenos i na jednom se desilo da se otkine iz cista mira. kratkog veka, posebno ako hoces malo da ga maltretiras. Koliko novaca je u pitanju za to sto si gledao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

Evo vam brojevi od decka koji ih uvozi servisira i sve ostalo ,,Ns je u pitanju 064 174 56 66  ,,,065 574 56 66 ,,on bukvalno zna sve od njima ,,imao sam prilike da vozim i za te pare sasvim ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Ne znam koliko te zanima ovako nesto, Artic Cat  ima 400 kubika uvoz je iz Amerike prodaje ga jedan forumas iz Cacka, licno poznajem coveka i veoma je korektan lik, o ATV-u znam da je presao oko 800 km nisam bas siguran tacno koliko...i stvarno nemam pojma koliko se krece cena ali mogu da ti nabavim kontakt coveka pa da vidis sa njim sta i kako...

post-3791-12879067988335_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

znam da su kod ovog u Ns-u moguce sve kombinacije i dogovori a i decko je skroz korektan oko delova ,bilo kakve pomoci u vezi popravka i sl . a i po cenama je dosta povoljan..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

nisam isao kod lika iz ns jer me je nekako blam da mu posle reklamiram motor tj.ATV

koliko sam cuo ta vozila koja on prodaje su se jako lose pokazala bukvalno se raspala kada su ih malo jace spustili na letnji put,

sama pomisao zbog cega su onda napravljeni ako ne da se izivljavas na nekim strminama i neravninama

koliko vidim jako male konjaze su nekih 15ks..po meni jako malo za neke ekstremne poduhvate,meni iskreno ne treba motor koji bih terao po putu za put imam yamahu staru dve godine,hteo sam malo da ga teram po nesvakidasnjem putu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

pitanje prijatelju sta uzeti i od japanaca

i za koje pare vidis da kod nas srba kad neko nesto prodaje ili ti uveze odmah misli da se obogati preko noci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

Nadji ga preko ,najbolje u Nemackoj ,plati 250e dovoz i zavrsio si pricu ,,iz mog iskustva ispod 400ccm ne kupuj ,nisam siguran dal mogu da se registruju ove god ,znam da prosle nisu mogli osim na neki klub ...ali nisam bas upucen ipak je to 4 tocka  ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ako ces japanca onda uzmi suzuki king quad 450 ili ako imas para 750 (za cenu ovog 750 moze da se uzme Can-am 650 sto je bolja opcija). Ovde mogu da se nadju za oko 5000-5500. To je najbolje sto moze za toliko para. Po terenu ide sasvi solidno. Can -am se malo lepse vozi od suzukija, ali je i skuplji. Honda ranger nije losa, ali se meni licno vise svidja suzuki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

nisam neki poznavalac ATV-a pa cu polako

razgledati ako me svatas...

nebi da puknem lovu i uzmem neku krsinu da se posle patim

svaka preporuka mi je dobro dosla,takodje i iskustvo

naravno i vizuelno da vidim mislim bar sliku ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja sam vozio nekoliko razlicitih pa mogu da napravim neko poredjene. Ako ti treba pomoc javi se. Drugar uvozi iz amerike i prodaje. Imaju novih, a vrlo cesto imaju i polovnih koji su u dosta dobrom stanju. Ima sajt ali mislim da nema bas svu ponudu na njemu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

Ja sam vozio nekoliko razlicitih pa mogu da napravim neko poredjene. Ako ti treba pomoc javi se. Drugar uvozi iz amerike i prodaje. Imaju novih, a vrlo cesto imaju i polovnih koji su u dosta dobrom stanju. Ima sajt ali mislim da nema bas svu ponudu na njemu

daj mi adresu da vidim sta imaju ili neka mi posalje link..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

vozio neki zuti od 250ccm , imaju ga drugari cena valjda oko 2000e godinu dana star , shatro hondina licenca agregata , u principu za divljanje po tari sasvim lepo , za 2 godine koliko ga voze osim polupanih plastika , prva stvar su felne koje su se pokrivile od voznje na dva tochka i ispravljane vec par puta , i meni je zasmetalo shto zna da spadne lanac sa zadnje osovine ponekad ... lako se vraca ali opet smorish se kad to treba da uradish ... ostalo sve je ok , mislim nishta nije crklo a bash se vozi , e da posle par kisha riknuo digitalni displej ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja