Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

I ja sam mislio malo da se provozam,ali teshko...

Zbog sahrane Patrijarha , ceo grad je blokiran,

tako da cju danas samo do posla i nazad.  :(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Ja od jutros imao zanimljiv dan. Pošto živim jako blizu manastira Rakovica gde će biti sahranjen Patrijarh krenuh motorom kontajući da ću se lako provući pored svih nedaća i gužvi koje će me zadesiti uz put. Krenem ja, nigde žive duše a oko mene i uz put sve samo plavci. Znojim se ja bez A kategorije i cepam polako poštujući sve saobraćajne znake i ostalo. Krećem se ulicama Rakovice koje su iggledale kao da su pod policiskim časom, na svakih 20-30 metara po jedan ker stoji , cupka u mestu, trlja ruke od zime. Prolazim ja tako i već počinjem da se smeškam i mislim se u sebi jooj koliko drotova prlazim a niko da me zaustavi i traži saobraćajnu i vozačku. Prolazim pustom Borskom ulicom sa sve plavcima kojima još malo pa počinjem da mašem. Skrećem desno ka Banjici i nailazim na semafor i par kola koja stoje. Kad nelezi vraže po kolovozu prosuto neko ulje, a kineski motori sa užasnim gumama i ja malo po kočnici i ode motor u stranu. Sva sreća išao sam jako sporo tako da sam se dočekao na noge, rol barovi se malo izgrebali, jako sitno. Ustajem dižem motor pritrčava pandur pita jel sam ok, ja mu vičem da jesam reko uh dobro je. UStajem provaljujem da se odvalila papučica za nogu koja je bila očajno izvarena od nekog majstora i držala se verovatno na koncu. Hvatam ja otpali držač i podižem glavu kada ono saobraćajac na motoru  :o  :o  :o  :o  :o

Tu počinje noćna mora. Dobar dan, pomerite motor u stranu. Ja reko ma ok sam nisam se povredio, on se smeška i kaže samo vi parkirajte motor u stranu. Pu reko mater vam pa ni danas nemate mira. Bar da sam napravio neku saobraćajnu grešku. Krećem da psujem onog što je prosuo tu tečnost klizavu po putu, gradsku čistoću što su toliko natopile ulice vodom da ko da voziš po potočićima. Elem pandur provali da nemam A kategoriju i reče upali motor i kreni zamnom. E reko do mojega, sada sam obro bostan. Odveze me pandur u neku uličicu i krenu da piše prijavu. Ja reko daj nemoj može da se dogovorimo ko ljudi i da to rešimo drugačije. On se tu nećkao i ispisa on blok. Ja kreno da se derem i da se nerviram tamte vamte da ga moljakam. Pita on mene da mi piše na kraju da nisam imao saobraćaju dozvolu i cifra je 1000 dinara. Ja reko piši brate šta oćeš samo nemoj kod sudije. Hmmmm, uze somića sede na makinu doda mi dokumenta i zapali. Reko fin neki pajac, on se omrsi za iljadarku, ja dobi malo pojeban motor, tanji novčanik i sa papučicom u rukama. Dogegam se do posla i ....... tu se priča završava. Sada razmišjlam gde da idem da mi izvare taj držač za nogu, da malo ispravim rol bar i da razmišljam kako ću da dođem do kuće i da zaboravim na motor dok nelegne A kategorija.

Eto mog doživljaja od jutros, a čvrsto sam verovao da će biti pandura a da neće zaustavljati i jebavati vozače. Kurate sam sreće danas i da stignem samo doma živ i zdrav i bez zaustavljanja od dotičnih i gore opisanih. Ipak je onaj pešadinac ispao ok i prišao i pitao jel sam ok kada je video da je sve ok okreno se i otišao. Kud ovaj smrad naiđe baš tada. Grrrrrrrrr.

 

P.S. Da li neko zna nekog varioca okolina Medaka ili na tom području poseduje aparat za varenje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Alexa,ima dana kad se pitas sto sam uopste ustao.Kad bi znali sta nas i gde ceka?U celoj prici dobro si prosao,zdrav i bez prijave.Prikoci malo dok ne polozis pa ces videti kako je slatko kad ne razmisljas o tome dok vozis.Drumovi ce biti tvoji samo malo strpljenja.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Sad si i mene bacio u dilemu da li da krecjem na posao motorom.

Guzva+policija+nemam A  ??? ??? ???

ili da izdrzim danas i sutra lepo polozim i to je to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Interesantno iskustvo, na kraju policajac ispadne kriv sto ti nemas dozvolu :\  Da si blize ja bih ti zavario!

 

Ma nije kriv pandur, kriv sam ja to znam. Samo mrzim tu glumu kao sada ću ja tebi da dođem glave a na kraju ti ćapim kintu i zapalim. Imam ja kući aparat za varenje, nije to problem, treba do nje doći.

 

Sad si i mene bacio u dilemu da li da krecjem na posao motorom.

Guzva+policija+nemam A  ??? ??? ???

ili da izdrzim danas i sutra lepo polozim i to je to

 

Položi nek ti lupe pečat i nerazmišljaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Tako sam se ja svercov'o oktobar08,novembar08,mart09 i april09 bez dozvole, sa vrlo malo iskustva i stalno sam bio napet da ne naletim, da me ne zaustave, da se ne desi neko sranje u kom ja ucestvujem.

Non stop Banjica, rakovicki put i nazad. Ubija od monotonije. Oci k'o sarme, koncentracija na pandurima umesto na voznji. Opasno!

Ali zato kad sam konacno polozio...kao da mi pao kamen, ne mogu ti opisati, kako sam odjednom poceo da uocavam u toku voznje stvari kojih "nije bilo" pre  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Tako sam se ja svercov'o oktobar08,novembar08,mart09 i april09 bez dozvole, sa vrlo malo iskustva i stalno sam bio napet da ne naletim, da me ne zaustave, da se ne desi neko sranje u kom ja ucestvujem.

Non stop Banjica, rakovicki put i nazad. Ubija od monotonije. Oci k'o sarme, koncentracija na pandurima umesto na voznji. Opasno!

Ali zato kad sam konacno polozio...kao da mi pao kamen, ne mogu ti opisati, kako sam odjednom poceo da uocavam u toku voznje stvari kojih "nije bilo" pre  ;)

 

 

Poznat mi je osecaj "padanja kamena"...vozio sam zoljicu bez dozvole i onda kad su me navatali bez dozvole.... sud, bla bla bla.... Ali zato kad sam polozio za A i seo na kivija, SKROZ drugi osecaj... Danas me saobracajac zaustavio jer mu bilo dosadno...redovna kontrola....

 

Poenta price je da ispolazete za A i da se vozite ko ljudi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Se sam go probisvet i baraba, kao mafija, banda. upadnu kod dece u vrtic i pomesate im plastelin i sad kao opasni!                                      Joj sto volem offtopic kekekekd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Da ne komentarišem pandure! Ima ih svakakvih.

@_AlexA_

Bedak je što si se sreo sa asfaltom mada je sreća što nije bilo "ozbiljno".

Postoji izreka da se motoiklisti dele na one koji su pali i one koji će pasti.

Dobrodošao u društvo! ;)

 

Ja sam jutros u 8:00 ekstra prošao kroz Kranja Milana. Milina za vožnju.

A pošto živim vrlo blizu Hrama, a ulice u kraju zatvorene i tu sam prošao

bez po' muke.

Nadam se da će se do kraja radnog vremena raščistiti pa ću se i vratiti

kako sam i došao.

 

Pozdrav bando jedna neradnička! ;D

 

p.s.  Samo da vidite koliko sam vredan na poslu! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Ovo je retka situacija da i ja kazem ziveo NBGD  :D

Ja sam blokiran sa svih strana chak sam iscimao zenu da me vozi na posao  ;)

kolima naravno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja