Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZZR 600E 2000.

Recommended Posts

  • Drug član, 1312 postova

Motor je 2000. godiste, E – noviji model, uvezen pre par godina al prva registracija u Srbiji  je 2018. godine. Na satu nesto preko 63 000. Po svim informacijama koja sam uspeo da prikupim na motoru je radjeno sledece (sto ja znam):

2018:

-Pogonski lanac i lancanici (DID) i antifriz 06.07.2018. godine na 53116 km.

-Gume (METZELER), lamele (TRW Lucas), prednje i zadnje plocice i svećice, filter vazduha 20.07.2018. godine na 53522 km.

-Ulje u vilama i semerinzi, filter goriva, gumice u slavini goriva (reparacija) 06.06.2018. godine na 54014 km.

-Gumice i iglice u karburatorima (reparacija), štelovanje i ultrazvučno pranje  karburatora, nov akumulator 22.08.2018. godine na 55833 km.

2019:

-Ulje i filter ulja 9.5.2019. godine na 57358 km.

2020:

-U junu 2020. godine uradjen servis, pranje i stelovanje karburatora, zamenjen antifriz (IPONE), ulje (Bardahl 10W40 XTC C60) i filteri.

2021:

-30. 03. 2021. godine zamenjen amortizer (stavljen polovan Showa), balansiran prednji tocak, zamenjena sajla kvacila, prednji lezajevi stavljeni KOYO, ulje u kocnicama, ulje u masini (Bardahl 10W40 XTC C60), filter ulja i antifriz (IPONE) na  na 60079 km.

-25.06.2021. godine Nastelovani ventili, stavljen nov akumulator (Unibat) u garanciji.

 

Motor je prav kao strela, ne trese ni pri kojoj brzini kad se puste ruke, ne zanosi, nema plavog dima i slično. Menjač u vrlo dobrom stanju, ne preskače, ne ispada iz druge i slične boljke kod ZZR Kawasaki modela. Nema vidljive rdje u rezervoaru. Na motoru je stavljen zatamljeni touring vizir, USB uticnica i upaljac za kompresor, kao i stalak za drzac mobilnog il navigacije (na heblovima). Sto se tiče estetike u solidnom je stanju (vidljivi tragovi koriscenja, godina ali i blagog klizanja il pada u mestu, ne bih znao sta je u pitanju tacno jer kod mene nije padao, dakle estetika nije na nekom bas zavidnom nivou), auspusi i sve drugo je fabricko osim touring vizira. Centralni stedner ne poseduje, skinut je sa motora, mozda ga nabavim u medjuvremenu od kolege koji ga je skinuo. Registracija istekla 09.07.2021. godine, motor prekriven ciradom i ne vozi se vise niti se pali, dakle do daljneg skupljace prasinu. Prevod vlasnistva je obavezan.

 

Napomena:  Po prenosu vlasnistva prilikom sledece registracije, naredni vlasnik mora da izvadi papir -  fotokopiju o carinskoj deklaraciji jer je motor uvezen u periodu izmedju 2014-2018 godine a nije odmah registrovan, stajao je. Isprava se vadi u Ljermontovoj (320 dinara je Republicka administrativna taksa koja se placa uz zahtev) , posto je prethodni kolega sa foruma od kog sam uzeo motor, prosle godine isti negde zagubio posle registracije ili mu isti nisu vratili iz agencije kad ga je prosli put registrovao.

 

 Cena je 1300 e i fiksna je do daljneg. Ako se ne proda do zime, smanjicemo.  

P.S. nisam ga slikao ni lickao za prodaju niti cu, postavljam ga ovako na brzinu. Ako budem imao vremena napravicu jos fotografija.

Kontakt tel: 0652378629

Zvati posle 16h.

zzr2.jpg

zzr1.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Posto nije bio paljen mesec dana, skinem pre par dana ciradu i prasinu sa istog , i kao uvek upali na polja kljuca. 

 

U medjuvremenu sam izvadio tu famoznu carinsku deklaraciju tako da novi vlasnik nema nista sem prenosa. A ni od trenutnih ulaganja.

 

Motor je jutros registrovan, par njih vraceno sa tehnickog zbog raznih budzevina, kawa prosla kao po loju. Nema sta da joj zamere kad je sve fabricka ugradnja. 

 

Cena je sobzirom da je registrovan sada godinu dana - 1450e fiksna. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

15. februara skinuli ciradu, malo napunili akumulator i provozali se. Bilo super. Nije na oglasima al dolazi prolece pa ce opet biti.

 

2000. godiste

1450e

Registrovan do avgusta

 

 

Moze zamena iskljucivo za odrzavanu, registrovanu i bez ulaganja Diverziju 900 ili Bandit 1200, uz moju doplatu do 1000e. 

 

IMG_20220310_112258.jpg

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Na oglasima 1550e.  Za forumase 1450, ali novost je da tih 1450 za forumase vise nije apsolutno fiksno. 

 

Motor sedi i vozi, registrovan do polovine avgusta. Sledeca zamena ulja za 2500 km. Za te pare obidjite sve sta ima na oglasima pa djodjite da vidite moju Kawu. Sa majstorom naravno.

 

Prenos obavezan, vlasnik. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja