Jump to content

Moto Zajednica

ukraden suzuki

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

znam da je sansa vrrrlo mala al aj

ako neko vidi nek javi

 

suzuki 1000 K4

br.sas. js1bz11110011188

br.mot.t711132684

god.proizvodnje 2004

boja ...

upadljivo zuto siva ....

tab:RU 10 750

 

 

motor je ukraden na kljuc , i to u roku od 3-4 min, zadnji put vidjen u putu ka indjiji ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
I ja bih plakao' date='ma ujedao bih :evil: Ali sam je kriw- zashto je ostawio kljuch u motoru?[/quote']

 

decko ga nije ostavio u motoru ..sto je najinteresantnije u celoj prici ...

zao mi je momka ....

znam kako bi se ja osecala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
Kupio ga od lopova koji imaju duplikat.

pa to sam mu i ja rekla al....

bem li ga ...

veceras idu u pecince kod tog lika sto mu prodo motor ...malo da mu stisnu jajca (hehe nagovorila ga ja )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Jel to ona prica kod kupovine : jel ful?-jeste, jel regularan? -jeste, Jel su svi brojevi prekucani - ma u fulu :) Shalim se , zao mi je decka, ali mi je zao i cinjenice da svi vozimo regularne motore i stedimo poslednji dinar a batice sa 2 grama mozga pokradene i otete po celoj evropi koji vrede po 10 ... a neko za njima kuka....

 

Ako je na kljuc. Sorry za off ali mislim da je Cope u pravu, ako nije, naravno, izvinjavam se momku jer i nije moj posao da komentariem nesto sto neznam a i ne zanima me iskreno niti se na njega odnosi. Jos gore ako je bio regularan, a prodavac imao kljuc i pratio ga...uzas!

 

Mislim da je ta masina vec presla granu :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Neka proveri (ako zna nekoga u policiji bivse vlasnike, da li imaju neki zapis u mup-u), a ako ima nekoga u pecincima, neka bace oko na fino drustvo. Ne mora da znaci da je ekipa iz pecinaca, mozda je drustvo u dilu sa nekim drugim "finim" drustvom iz drugoga grada, pa razmenjuju kradene motore da ne bi bili sumnjivi. Neka se seti da li je nekome davao da se provoza, mozda je taj napravio kljuc, mozda mu je neko digao u kaficu kjuc iz jakne iskopirao i vratio....razne mogucnosti postoje... Ne mora da znaci da je organizovni kriminal u pitanju. Mozda je neko bacio oko iz komsiluka. Ko ce znati...

 

Skoro sam pricao sa prvim policajcem za kradju automobila u srbiji, i covek mi kaze da ne postoji magija koja ce 100% da zastiti vozilo od kradje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Motor je inace jako upecatljiv, ako se ne varam to bi trebao da bude ovaj. beLHI_dsc021181qd.th.jpg Slika je sa skupa u NS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Pocatello USA

Evo jedne informacije. Vecina motorcikala se moze ukrasti bez kljuca za manje od minute. Samo vam treba srafciger i skinete poklopac sa strane gde je baterija. U detalje necu ici ali ko zna moze da startuje motor za manje od pet sekundi. Sta da vam kazem samo parkirajte motore blizu nekog zida ili tako nesto da poklopac gde vam se nalazi baterija nije lako dostupan.

Ljudi zao mi je da vam kradu motore. Sta da vam kazem. To su sve klinci koji nikad nece razumeti kako covek moze da se veze za masinu. Tolliko. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Evo jedne informacije. Vecina motorcikala se moze ukrasti bez kljuca za manje od minute. Samo vam treba srafciger i skinete poklopac sa strane gde je baterija. U detalje necu ici ali ko zna moze da startuje motor za manje od pet sekundi. Sta da vam kazem samo parkirajte motore blizu nekog zida ili tako nesto da poklopac gde vam se nalazi baterija nije lako dostupan.

Ljudi zao mi je da vam kradu motore. Sta da vam kazem. To su sve klinci koji nikad nece razumeti kako covek moze da se veze za masinu. Tolliko. Pozdrav.

E pretera ga sad, cuo sam i ja za Dejvid Koperfilda, ali bas za manje od minut....na koju foru??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Pocatello USA

Evo na koju. Kod starijih motora a moguce i kod dosta novih postoji nesto sto se zove power distributor. Ja neznam kako se to na nasem kaze. Ali ide glavna pozitivna linija od akumulatora do tok uredjaja koji izgleda kao valjak koji ima veliki kabao koji dolazi od + akumulatora. Tu postoji jos jedan kabao koji odlazi od tog uredjaja dalje u motor. Pa sad ti uzmi srafciger i dodirni ta dva srafa koja drze te kablove na tom valjkastom uredjaju. videces varnice ali ce ti se i motor upaliti. Ovo sam probao na dosta motora iz osamdesetih i devedesetih. Pogotovo japanci. Javi kako je bilo. Toliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Evo na koju. Kod starijih motora a moguce i kod dosta novih postoji nesto sto se zove power distributor. Ja neznam kako se to na nasem kaze. Ali ide glavna pozitivna linija od akumulatora do tok uredjaja koji izgleda kao valjak koji ima veliki kabao koji dolazi od + akumulatora. Tu postoji jos jedan kabao koji odlazi od tog uredjaja dalje u motor. Pa sad ti uzmi srafciger i dodirni ta dva srafa koja drze te kablove na tom valjkastom uredjaju. videces varnice ali ce ti se i motor upaliti. Ovo sam probao na dosta motora iz osamdesetih i devedesetih. Pogotovo japanci. Javi kako je bilo. Toliko.

Nisam ni sumnjao da su japanci kreteni, vec sam siguran :D

Znam da kod mene sve ide kroz komutator, i nema teorije da uspostavis varnicu bes kontakta. A da bi dosao do zeljenih zica teba da raskomadas pola motora i sediste i masku itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Nema tu nikakve filozofije.

Bas kao kod auta, necu sad da pisem, ali upali se za onoliko koliko ti je potrebno da preseces zice i spojis ih, znaci jako jako brzo.

Kod mene su lepo i prekidac tu stavili, da se ne muce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

jos nista ....navodno namirisali su motor ...al ....

nista konkretno....

decko nudi cak soma jevreja ako mu se motor vrati ...

PADA U OCAJ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja