Jump to content

Moto Zajednica

Postovanje i pozdrav svima :D

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Zvecan
  • Motocikl: Savage 650

Pozdrav svima . Moje ime je Nemanja , imam 23 god . Rodom iz Zvecana (Kosovska Mitrovica) . Ljubitelj motora od pre jedno 3/4 god :D

Poceo vozeci kvad , ali mi nije bilo to to. 2 tocka i kraj . Poceo sa kinezom Keeway 150cc , nakon toga silverwing 600cc . Sada Suzuki Ls Savage 650cc :D

Inace ove god upisujem za vozacku , pa sve na tenane . Suzuki mi je naisao jeftino , pa je i prosao . Cim polozim planiram nesto malo ozbiljnije :3

 

Suzuki me stvarno lepo sluzi . U planu mi je da mu ugradim veci korman , a auspuh da mu stavim ravan , pa preko azbesnu traku i bisage da mu nakacim .

Sto se tice voznje , volim dubok zvuk motora i jedno 30 - 60 km/h i tjt , uzivanje .

mator.jpg

matorrr.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Pozdrav Nemanja. Dobrodosao. 

 

Nemoj bez dozvole voziti. Prvo polozi, pa tek onda. Znaci ne razmisljaj sad o kormanu nego o polaganju, kad polozis tek onda cemo da pricamo o voznji. 

 

Na ovom forumu se preferira da svi imaju polozenu kategoriju, registrovane motore i opremu na sebi.

 

A ko sta vozi i kako vozi, nije bitno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja