Jump to content

Moto Zajednica

KRADJA MOTORA U NOVOM SADU

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Ovo je SRAMOTA za nasu policiju kada i pored snimka ne mogu da nadju lopova. Ja bih od MUP-a trazio da mi nadoknade stetu.

Ne bi me cudilo i da znaju ko je lopov

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

od motora jos nista

Nadam se da ces ga pronaci, zelim ti puno srece i pritiskaj malo policiju da ga potraze. Probaj da das clanak u novinama kako policija pored video zapisa i slike ne moze da nadje kradljivca, pa ces da vidis kako ce da se razlete. Pozovi Kurir, oni su stvoreni za takve clanke. Srecno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Beograd

ako bi  otisao ponovo do stanice da se raspitas kako napreduju u pronalazenju :) mozda bi se i malo potrudili. (jer imaju sliku lika)

 

jer ako ostavis da te zovu nema nista od toga......

 

 

ILI angazuj detektivsku agenciju da ga nadju pa KAD GA NADJU NAPLATI DUSEVNI BOL DIREKTNO OD NJEGA, samo nemoj da ga bijes mnogo

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kanjiža
  • Motocikl: GSX1300R

Mamicu mu lopovsku! >:(

Ja kad bi ga naso,neda pi popio batine...samo dragi bog bi ga mogao spasiti.

A tebi druze puno srece i strpljenja zelim. Nadam se da ce se sve ok resiti.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol

Ako zalepite majmun ce se uplashiti i negde ce da polomi motor ili shta vecj....Poznat mi je jeko od nekud....Stoku treba ubiti...Ja ne bih sekao ruke noge a bi to na prinudni rad cisti zatvorki wc svojom cetkicom za zube ili tako neshto.....srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

nisam ranije pratio ovu pricu,pa mi molim te posalji na P, informaciju gde ti je ,u kom kraju grada ukraden motorda li ti je motor mozda ukraden na limanu ! oko metals i prokredit banke ili mozda na novom naselju,ako nije O.K ali svakako mi se javi na PP ako ti kojim cudom panduri nisu javili da su ti nasli motor(sto mi je nemoguce stvarno i jos pored kamere,pa ja sam tako skoro svaku put gledao kada moram da ostavim motor haja ga ostavim tako da bude ispred neke kamere od banke ili nekog veceg preduzeca koje uglavnom ima kamere ,ali izgleda da nasoj muriji ,kada nece da nadju lopova onda im stvarno ni kamere nepomazu)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Za zadnjih 10-tak dana sam video iz daljine ( bio je u voznji ) motor koji lici na ovaj. Nazalost bio sam daleko, i nisam uspeo da utvrdim dal je bas super tenera, ali lici. Da malo osvezim temu, a i da se kolege motorciklisti potsete na ovaj motor i obrate paznju po ulicama Novog Sada !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: MC Joker

Ja tek sad videh temu! Ako vidim ili saznam nesto, javljam! Da li mozes samo da mi kazes otprilike visinu ove lopuze, posto znas kolko ti je visok motor, a i ne mogu da vidim dobro na slici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Svakog od nas je razbesnela informacija da je motor ukraden, a jos stoput vise da pored fotografije MUP nije u stanju da ga uhapsi. Brate, zelim da te nada ne napusta. Uz tebe smo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Tema je od prosle godine, jula meseca, a covek nije van foruma, nego je otisao u CG poslom, sada je tamo i nema mogucnost da prati odatle forum, njegov ortak je tako napisao. Aj malo ne pljuvanja po ljudima dok se bar ne iscita cela tema, jos ce ispasti da on ima neki interes sto je stavio ovde temu da mu je ukraden motor. Jbg, ipak je njemu najteze, verovatno se covek vec smorio, neazurnoscu policije i svega i izgubio nadu da ce motor biti nadjen, a i da ga nadje sada, ko zna u kom je stanju. Meni d aneko drkne motor, jezivo bih se osecao, malo je materijalnih gubitaka koji bi me tako pogodili, ako ih ima uopste!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: MC Joker

tema je stara koju godinu, covek ne posecuje odavno...

 

a ja uvek metem barem disclock da ne moze ovako da ga odgura klipan :)

 

Jebi ga ja sam napisao, pa on ako dodje dodje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

Jos uvek policija nista nije uradila a Diver nije u zemlji tako da ne prati temu i forum.

Ponekad bacim pogled na ovu temu da bih mogao da javim coveku ako ima nekih novosti.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  U svakom slucaju tema nije mnogo stara, krece sezona voznje, pa mislim da nema niceg loseg u tome da se ljudi malo potsete. Realno gledano - postoje sanse da se motori ukradeni prosle godine - pojave sad. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: super tenere 750

  Za zadnjih 10-tak dana sam video iz daljine ( bio je u voznji ) motor koji lici na ovaj. Nazalost bio sam daleko, i nisam uspeo da utvrdim dal je bas super tenera, ali lici. Da malo osvezim temu, a i da se kolege motorciklisti potsete na ovaj motor i obrate paznju po ulicama Novog Sada !

Ja imam slicnu Teneru nadam se da ne mislis na mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja imam slicnu Teneru nadam se da ne mislis na mene

 

  Ne mislim ni na koga posebno. Jednostavno posto sam procitao ovde da je motor ukraden ' obracam paznju na sve takve motore koje vidim. Postoji sansa da se motor pojavi, neko napravi neke lazne papire, registruje motor, i proda ga ( ne bi bilo prvi put ).

  Mozda sam i tebe video iz daljine a mozda i nekog drugog ko zna ? Smatram da treba pomoci coveku. Svaki takav motor koji se pojavi treba proveriti. Evo ti si se sam ovde javio u ovoj temi, pa pretpostavljam da si castan covek i da imas regularan motor, i to je za pohvalu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja