Jump to content

Moto Zajednica

THESSALONIKI Jun 2006

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Hahaha, sto bi rekli 'step away from the Redbull can' :D

 

Inace, super su ti slidze Andrej :) Kad se samo setim voznje motora po Solunu... Imam i video zapis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo jos par komentara sto se tice Grcke:

 

Ne znam sta da mislim o njihovom parkiranju. S jedne strane vrlo brzo i lako se covek opusti i pocne da parkira kola ili motor kako stigne, posto u principu to tamo rade svi, sem u dve glavne ulice gde se kola ne parkiraju, ali koliko sam video cam i tu ima dosta stajanja "uz sva cetiri" na po par minuta (10, 15, ..30 :) ) Motore vec svi parkiraju totalno kako im se svidi. S druge strane, to stvara guzvu u mislim da je mozda ipak bolje kao u Londonu, gde imaju posebne parkinge za motore u centru, a o parkiranju van obelezenog za automobile nema ni govora, ni u teoriji, ni na minut.

 

Takodje, dopada mi se sto se vozi sve zivo. Nisam stekao utisak da su orijentisani ni ka jednoj marki vozila ili motora posebno, vozi se sve zivo i to mi je totalno cool.. Znam da je to opet vezano sa auto industrijom koju Grcka nema, tako da je logicno da Nemci forsiraju nemacka a Francuzi francuska kola, ali opet lepse je kad ne vidis da jedan brend dominira... Mozda bih primetio da voze japanska sportska vozila, posebno bih primetio da vole & voze Mazdu RX8, onu sa Wankel-ovim motorom... ne znam sta je u pitanju, ali video sam je u povecem broju. mozda se prodaje po nekoj nizoj ceni ili sta? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Evo jos par komentara sto se tice Grcke:

 

Ne znam sta da mislim o njihovom parkiranju. S jedne strane vrlo brzo i lako se covek opusti i pocne da parkira kola ili motor kako stigne' date=' posto u principu to tamo rade svi, sem u dve glavne ulice gde se kola ne parkiraju, ali koliko sam video cam i tu ima dosta stajanja "uz sva cetiri" na po par minuta (10, 15, ..30 :) ) Motore vec svi parkiraju totalno kako im se svidi. S druge strane, to stvara guzvu u mislim da je mozda ipak bolje kao u Londonu, gde imaju posebne parkinge za motore u centru, a o parkiranju van obelezenog za automobile nema ni govora, ni u teoriji, ni na minut.

 

Takodje, dopada mi se sto se vozi sve zivo. Nisam stekao utisak da su orijentisani ni ka jednoj marki vozila ili motora posebno, vozi se sve zivo i to mi je totalno cool.. Znam da je to opet vezano sa auto industrijom koju Grcka nema, tako da je logicno da Nemci forsiraju nemacka a Francuzi francuska kola, ali opet lepse je kad ne vidis da jedan brend dominira... Mozda bih primetio da voze japanska sportska vozila, posebno bih primetio da vole & voze Mazdu RX8, onu sa Wankel-ovim motorom... ne znam sta je u pitanju, ali video sam je u povecem broju. mozda se prodaje po nekoj nizoj ceni ili sta? :)[/quote']

 

Ma Grci su ti cigojneri kao i mi. Radis sta hoces, parkiras gde hoces, vozis sta hoces, zakon se sprovodi malo bolje nego ovde.

Licno, sto sam stariji, sva ta sranja mi smetaju sve vise. Pocinjem da cenim red, rad i disciplinu :shock: (da mi je neko pricao...)

 

Ima Grcka sharma druge vrste, ali im je saobracajna kultura kao i u Turskoj

 

Kako sam krenuo, mozda se odselim u Svajcarsku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Bilo kako god, moj brat je samo prosle godine 3 puta bio u Grckoj i prosto je odusevljen. Cale i keva su vec rezervisali letovanje u Grckoj dok ja i brat jos uvek ne znamo nista, tacnije razmisljamo sta, gde i kako.

 

Inace, slike su stvarno super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Pancevo

Bio sam prosle godine u Grckoj, sa parentsima :cry: i bilo je..... :D

Obisao sam sve, a Solun pogotovo, moj cale je na dva dana dosao, tadasnjim FAZEROM, i rantirali smo kola.neku KIU, ne pamtim koju, kroz Solun, nisam u zivotu video toliko motora na jednom mestu!

cak, da kazem,'' NESRECA u SRECI'' na preticanju nas je jedan MOTORISTA ZAKACIO,jer nije imao mesta od drugih prevoznih sredstava, tamo uglavnom motora....ali bez vidljive stete, samo kazem.....MUCHA MUCHA MOTORA!!!! :P :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Ma Grci su ti cigojneri kao i mi. Radis sta hoces' date=' parkiras gde hoces, vozis sta hoces, zakon se sprovodi malo bolje nego ovde.

Licno, sto sam stariji, sva ta sranja mi smetaju sve vise. Pocinjem da cenim red, rad i disciplinu :shock: (da mi je neko pricao...)

 

Ima Grcka sharma druge vrste, ali im je saobracajna kultura kao i u Turskoj

 

Kako sam krenuo, mozda se odselim u Svajcarsku...[/quote']

 

Brate Djuro...znas onu staru Germansku ''Arbeit macht frei''...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Brate Djuro...znas onu staru Germansku ''Arbeit macht frei''...

 

Paaa, nisam bas na to mislio, al' ajde :D

 

Da me ljudi pogresno ne shvate. Grcka je jedna prelepa zemlja sa neverovatnom kulturom i istorijom, ali njene gradove ne volim. Shtrokavi su, prenatrpani, haoticni...

 

Ali zato ostrva :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
Brate Djuro...znas onu staru Germansku ''Arbeit macht frei''...

 

Zamišljam taj natpis na kapiji tvog ranèa...

 

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Brate Djuro...znas onu staru Germansku ''Arbeit macht frei''...

Zamišljam taj natpis na kapiji tvog ranèa...

 

 

:D:D:D

 

A za dobrodoslicu se dele vauceri za gasno kupatilo i ide prigodna muzika "Lili Marlen"

:shock: :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja