Jump to content

Moto Zajednica

Pistolj 7,65 , licima sa dozvolom - 50e

Recommended Posts

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Daj da ne useremo čoveku oglas.

 

Meni se ovaj pištolj sviđa, ali mi ne treba, imam isti očev koji kao i većina nije ispucao ni kutiju metaka, pa mi ne treba kao deo kolekcije.

 

 

Inače, policija ako hoće može da ti na primer primenom čuvenog diskrecionog ovlašćenja, uskrati dozvolu i jedino šta možeš da ti radiš je da im spakuješ svoje oružje i odneseš u stanicu.

 

Isto tako i ako imaš problem sa prijavama i ocene da nisi podoban da držiš oružje.

 

to sve u prevodu znači da mogu da te nateraju da prodaš nekom pušku/pištolj/samostrel/luk šta god.

 

Naravno pričam o pravnom okviru.

A što se tiše vanpravnih okolnosti koje su itekako stvarne-može da se desi da tvoje oružje pojede mrak.

Eto, to je sve šta ja imam da kažem, a mislim da bi trebalo da se prebaci u odgovarajuću temu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Ne zavaravajte se,mogu da uzmu kad god pozele.Lepo su oni to sve zakonski uokvirili sa gomilom clanova zakona a posoji i dalje diskreciono pravo policije  sa kojim takodje mogu da opravdaju oduzimanje.To tvrdim na osnovu mog slucaja ,oduzeti revolver imam u vlasnistvu nekoliko desenija nemam niti jednu prekrsajnu ni krivicnu prijavu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Kud procitah sinoc temu... Sanjao sam da sam trazio dozvolu, da su mi odmah rekli da cu teeeesko da je dobijem jer ne zivim na adresi iz LK i ja tu kao razmisljam koju vezu da povucem, ko bi mogao da tu pomogne   :grr:  :grr:  :grr: 

:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Kako god ni meni nije po volji, šta više nervira me, ali čorbu koju mogu da ti zaprže niko ne bi želeo da proba.

Nije bitno ni da li si vojno lice ili ne.

 

Imao sam ja slučajeva kad su aktivnim oficirima tako šikanozno oduzimali, ne tetejce, već mnogo ozbiljnije i vrednije komade.

Deo sam rešio uz pomoć zakona.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja