Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Hayabusa informacije

Recommended Posts

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2025 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
pre 55 minuta, Biker-Boy je napisao:

Ne sećam se ja te tranzicije, ili je stariji model 1999-2006 , ili je noviji model 2007 pa na dalje.

Kontam da je ovo budževina.

I ja sam mislio da je budzevina a onda su mi ovo rekli neki ljudi koji znaju više od mene i znaju za to, to je neki prelazni model, za neko tržište, zaboravih koje, ono u fazonu, daj da napakujemo šta je ostalo, da se ne baci, pitacu bas pa javljam. Verovatno ima i negde na Net-u nešto o tome, nisam guglao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BL
  • Motocikl: Honda CBR 1000RR SC59
10 hours ago, PremieRacing said:

 

Razumem i poštujem i ne predlažem i ne savetujem ništa, i ne znam uopšte zašto sam podigao par meseci godinu dana staru temu ali voleo bi da ti pogledaš, sedneš i probaš ovaj primerak...:

 

02ecaf017f4d-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki HAYABUSA, 2007. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 26000 km, Beograd. Cena 6.000 € - Motori - Polovni Automobili

 

Ne poznajem prodavca i ne reklamiram motor, ali po meni ima u osnovi promenjeno ono što je potrebno za udobnu vožnju warp brzinama. Ravan i podignut korman, sedište se uradi prema ličnim potrebama, neki malo povišen vizir i ovaj motor je travel beast. 

 

Hvala na sugestiji, ali jednostavno nije mi motor legao iz nekog razloga i to je to, bice da sam navikao na Hondu :)

 

20190712_192845.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja