Jump to content

Moto Zajednica

Kako da zamenim auto-školu?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 45
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300

Evo da se javim, 14tog aprila uspesno polozih za A. Sve preporuke za Jasminka, obuka je bila izuzetno kvalitetna, ne samo uciti da bi se polozilo, nego uz dosta prakticnih saveta za samo ucestvovanje u saobracaju, kao i odlicna objasnjenja. Veoma sam zadovoljan kako je sve islo i kako se zavrsilo.

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Kakva je situacija kada se menja auto skola, ja sam uplatio prvu ratu od 15.000rsd, izasao sam na teorijski test i pao, a odlaganja su uzasna i zaista zelim da promenim auto skolu pa me zanima da li imam pravo da mi vrate novac od 15.000rsd ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Jedino da ti vrati umanjeno za taksu za teorijski. Možeš promeniti školu, al ćeš isto i na drugom mestu čekati, termini su ti koji jesu, i za polaganja (što teorija, što praksa) se svuda čeka. Kad budeš teoriju položio, bitnije ti je da te instruktor ne lera, da izvozaš časove što pre. Sad ide lošije vreme, više kiše, kraći dani, pa i instruktori manje forsiraju motor.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300

Ja sam, što se tiče auto škole, sve jako brzo završio. Međutim, svaka autoškola ima 2 termina mjesečno za polaganja i ako ima puno kandidata teško je doći na red. Ispravite me ako griješim.
Imao sam sreće da sam upisao "manju" autoškolu, pa je i polaganje prošlo relativno brzo. Policija je bila u haosu oko protesta, gej parade i ostalih zajebancija po gradu. Ukratko, sve je trajalo 2 mjeseca.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Imam koleginicu koja je odvozala časove, izlazila na polaganje... Pre nekoliko godina u auto školi valjda u Borči. Pošto je prošlo godina, pitanje je da li uopšte i postoji ta auto škola. Šta može ona da uradi da završi polaganje? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 258 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Pa vidi ovako testovi vaze 18 meseci a obuka bi trebalo da trajno vazi,sto znaci da uzme potvrdu iz a.s da je zavrsila prakticnu obuku,ponovo polaze testove,pa izadje na voznju ako se za tih par godina nije promenio zakon nepovoljno po nju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 258 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Sto se tice promene auto skole jako prosto ,ja sam danas promenio auto skolu,dobio sam potvrdu o polozenom teoriskom ispitu i lekarski,posto su me fortali mesec dana(lepog vremena) sa obukom za A kategoriju upisao se u drugu i pocinjem sa obukom sutra

Promenio član MatorKonj
pravopis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja