Jump to content

Moto Zajednica

Posle 3 godine da se predstavim :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

Pozdrav svima. Zovem se Mladen i živim u Beogradu i sad sam se skrasio u 61 bloku. Neki sa foruma me i znate.

 

Brzo pošto sam kupio prvi ozbiljniji motor (pre tri godine) zr7s počeo sam da pratim forum. Svako jutro je nezabilazan ritual prelistavanje foruma. Najviše bih hteo da se zahvalim kolegama koji otvaraju teme u garazi i u putopisima. Drugi motor koji sada vozim dl 1000 sam uzeo sa foruma od Vlade SD i legao mi je super.

 

E sad, da li zbog rublike crna hronika ili zbog drumskog iskustva na drumovima balkana ili zbog samog adrenalina i prirode, sve više me vuče off. Mislim da na početku sezone ću probati da zamenim motor za dual sport motor i da više idem po blatu i brdima:)

 

Većinu bj vožnji i druženja sam morao da propustim zbog moja dva sinčića (dve godine i 7meseci) ali nekako mi žena se oporavlja pa može da se snadje sama:). Puno sugurnih kilometara zelim svim kolegama i vidimo se na dedamrazijadi. Najavljuju sitne stepene :)

 

I koja slika od mene.b9786dfae0c8fcbc5653e54aa3225ceb.jpg51dca3b99612990b0f515611b39bbb53.jpg3f347f1814e02b35989272a25fd5809c.jpg5674b76f99d06ac0e41a8496dbae3491.jpg2fbb0d7a2f4163a865012aa04bd0bc30.jpg

 

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 

 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Pozdrav kolega!

 

pre 23 minuta, knez.mladja je napisao:

 

E sad, da li zbog rublike crna hronika ili zbog drumskog iskustva na drumovima balkana ili zbog samog adrenalina i prirode, sve više me vuče off.

To je zbog ta dva andjelcica, isto razmisljam od rodjenja cerkice ali fizicki hendikep mi ne dozvoljava, vrlo rado bi se kaljao.

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

@bdada upravo tako. Najviše me je pogodila tragedija na Avali i nivo opreme nesrecnog kolege i tragedija doktora kod Niša a od@stoev-a sam pokusao da primenim na sebi takve vrline i snagu volje. Ipak smo mnogo ranjivi na drumu od ostalih bahatih učesnika a zakon nam se ne primenjuje pa su kazne mizerne.

Na zalost koliko god mislio da sam dovoljno skocentrisan i odgovoran, tragedija prouzrokovana cistom mojom gluposcu koja se meni desila letos mi je pokazala da glava nije na svom mestu nego ko zna gde u svojim mislima i problemima tako da sansa za ispavljenjem krivine uzled nedovljne koncentracije me mnogo plasi a zbog utrcavanja traktora i pijanih i nesavesnih vozaca imam ponekad kosmare.
No elem duzničko ropstvo u 61.bloku je uspešno realizovano tako da idemo ka sredjivanju stanja glave :)
Jos kad bi kolega@draki trazio cimera malo blize bilo bi idealno:)

@Rajkooo nismo se vozili ovu sezonu ali sledecu moramo obavezno!:) Toša ne može 22. Da dodje pa se baš smorio al taman da mu ćapim deda mraz odelo XD
Inače ako neko iznamljuje garažu u 61. Bloku ka reci buraz i ja smo zainteresovani da tutnemo motore (posto je on u 45.). Parking servis je povecao na 2500 mesecnu kartu za jedno mesto, lopovi.



Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

@Sr3ckO Hvala!

Sad sam procitao da se odela preuzimaju u moto radnjama iz posta. Tako da necu Tosu ocerupati :) Mislio sam da se daje donacija a za odelo trci kod kineza, Dobro je da sve moze na jednom mestu :)

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja