Jump to content

Moto Zajednica

Nabavka par sitnih delova (papučice za stopala, gumena navlaka za menjač, harmonika za viljuške)

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cagiva Roadster; Yamaha Virago 535

Pozdrav svima!

Izvinjavam se ako sam pokrenuo temu na pogrešnom podforumu, video sam da se pitanja ne postavljaju u uradi sam, pa reko ovde da probam.  :)
 

Tražio sam po internetu i po radnjama papučice za stopala / nogare (ne znam ni kako ih ko zove) i to je bilo bezuspešno. Pored toga sam tražio i gumenu navlaku za polugu menjača i toga nema. 
Dakle, glavno pitanje je: Da li neko zna gde bih mogao da nađem nove papučice za stopala i gumenu navlaku za menjač?

Drugo pitanje se tiče gumenih harmonika za viljušku, video sam par na netu ali ne znam da procenim kakve su niti da li bi stajale na mojoj mašini. Pa me zanima da li mogu negde da ih nađem a da ne brinem da će neko da mi uvali vodoinstalatersko crevo? 

 

Hvala u napred i pozdrav! :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1967 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Što se harmonika tiče, kontaktiraj Motocross team Kraljevo, Srđan  069 2220970. Ja sam kod njih uzeo harmonike za moju kamilu pre šest godina i još uvek su u reprezentativnom stanju. Ne znam koje dimenzije  idu na tvoj motor dužina i Fi u svakom slučaju oni će ti reći.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja