Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima koliko vas ima.

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: DR 800 S

Nov sam na dva točka. Trenutno sam na Suzukiju DR 800- veliki motor za velikog momka.
Pozdravljam sve na ovom forumu i nadam se da će mo se dopunjavati korisnim informacijama i družiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ako si nov na dva točka, pamet u glavu i oprezno. Ne daj se isprovocirati i pusti druge neka jure. :)

Svakako dobro došao i lep provod ovde. Ima 2 lepa putopisa gde je jedan član obišao dobar deo sveta sa istim takvim motorom.

Poz


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: DR 800 S

Nakon svega, položene A kategorije i to po novom i kupovinoe Suzukija na trk, shvatio sam da sam oduvek želeo da imam motor. Setio sam se priča kako je keva kao klinka vozila neki motorčič sličan tomosu koji je posleratni EPS koristio za banderaše, kod koga nije mogla ni pedale da dohvati, koji je krišom vozila i sto puta padala, pritom vozila sitnu decu iza sebe, kao i kampovanja i prvih komšija sa dobrim, velikim motorima i dobrim ženskama, amazonkama iz inosrtranstva, njihovih skromnih šatora ali dobrog večernjeg provoda sa nezaboravne Makarske rivijere. setio sam se i uživanja u vožnji (kao suvozač) na nekom BMW R26 starom policijskom, posle škole veselih devedesetih. Dakle došao je i taj dan, tj zadnjih tri, četiri meseca ali sigurno 40 godina čekanja na ovo neće mnogo uticati na brzinu vožnje već samo na odsutnost od kuće. Ima da me nema BRE. Već za narednu godinu planiram malo dalja putovanja. Overiću prvo Rumuniju i celu ex Jugu, a krajem avgusta možda odem preko alpa do drugara u Geramniju.
Hvala na dobrodošlici i nadam se da će mo se naći negde na putu. Uskoro će i neka sličica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000
Pre 16 sati, Bigback je napisao:

, kao i kampovanja i prvih komšija sa dobrim, velikim motorima i dobrim ženskama, amazonkama iz inosrtranstva, njihovih skromnih šatora ali dobrog večernjeg provoda sa nezaboravne Makarske rivijere. 

Ovo su i meni ostale  vrlo jake impresije iz kampova na Jadranu nekih ranih osamdesetih. I pored NSU Pretisa koje su vozili otac i stričevi, te uspomene su važan razlog zašto danas  volim i vozim motore.

 Bigback dobro nam došao!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja