Jump to content

Moto Zajednica

Predlog za put do CG

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
Pre 8 sati, stari roker je napisao:

zna li neko koliko se placa putarina za motore na onom cuvenom putu od Trebinja do H. Novog?

ja vozio tuda pre mesec dana i ne secam se da sam platio putarinu. a AKO je i bilo, sigurno je bila neka sica jer da je bilo skupo ostalo bi mi u secanju :) mozda nekih 2-3 maraka? ......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 9 sati, stari roker je napisao:

zna li neko koliko se placa putarina za motore na onom cuvenom putu od Trebinja do H. Novog?

1.5 evrica za motor, 3 evra za automobile :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Idi u Savnik u hotel Djokovic. Renoviran ,a cini mi se da nije skupo.. Jedino sto je dosadno mestasce..

U Pljevljama ima par pansiona- vise lice na svalerska gnezda..

Mozda Zabljak..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Našao sam u Pljevlji široku ponudu, ali sam odabrao jedan hotel (da ne imenujem sada). Deluje okej, noćenje je 20€ (doručak je uključen, sopstveno kupatilo, klima i tv (mada je ovo sada nebitno)), utisci gostiju su jako pozitivni, pa sam rezervisao jednu sobu. :)

 

A ko želi da se priključi vožnji, dobrodošao je. Idem najpre do Bajine bašte, pa Perućac i zatim do Zlatibora, a onda naniže ka Pljevlji. Dan posle toga Žabljak, Plužine, možda Nikšić, pa nalevo u krug i nazad za Niš najkraćim putem. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Ulaz do Crnog jezera na Žabljaku se plaća 3e, ali vredi svaku paru...  Ako dođeš pre 8 proći ćeš bez plaćanja.

Na prevoju Bobotov kuk (videćeš sigurno parkirana vozla i nekoga da stoji) će možda pokušati da ti naplate 3e za... nešto.  Izvrdaj, reci da si u traznitu.  :)  A i imaćeš toliko lepih mesta za fotkanje na toj trasi da ne moraš uopšte da staješ tu.

Put od Plužina do Morinja je vrhunski!  Prvi put sam tuda prošao i stvarno sam uživao obarajući motor u svakoj krivini, put je čist, bez neravnina, zakrpa i sličnih gluposti.

U Nikšiću obavezno preskoči klopu u Nutricia restoranu, ja sam se prevario i pojeo najgoru pljeskavicu ikada... Zbog nje neću jesti roštilj neko vreme.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja