Jump to content

Moto Zajednica

motorna testera huskvarna 61

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

testera je u odlicnom stanju dobio sam je u nekoj zameni,kompresija je odlicna,pali takodje odlicno jedina mana je sto nema kocnicu lanca,cena je 190 evrapost-8295-0-16143800-1458254786.jpgpost-8295-0-66649400-1458254813.jpgpost-8295-0-79895700-1458254817.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Mislim da je drugar vrlo slicnu  platio 76000 din, radili smo sa njom jesenas, cudo kakva testera, mislim da je ovo dobra ponuda, meni bi odgovarala ali finansije....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

uf druze...mozda je boja slicna a naziv isti,za te pare je profi testera novija,ovo je isto vrh testera al ta za 76000 je bas bas cudo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

Ja radim i prodajem motorne testere! Ova Husqvarna ili pre da je Tomos Husqvarna je nesto neunistivo! Svi su se oni tih godina zeznuli sto su pravili nesto tako Husqvarna, Dolmar, Stihl....Sve to i danas traje i radi bez problema! Ja imam Dolmar 120 super iz 1986 6 hp i sa platinskim paljenjem koje nikada nije otvoreno a isekla je mnoooogo drva! Tako da ova  testera vredi zlata a ne 170 e! Videcu ako nekog zanima pa ti javljam! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

ma dajem za 170 samo da nije dzabe,vidis da nemam kupca ni za 170 a kamoli za pravu cenu,ucenjuju me daju mi 17000,pa 18000 ma strasno,kad popizdim stavim cenu 300 evra pa nek me oonda ucenjuju na 250 evra i to je to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

 

ma dajem za 170 samo da nije dzabe,vidis da nemam kupca ni za 170 a kamoli za pravu cenu,ucenjuju me daju mi 17000,pa 18000 ma strasno,kad popizdim stavim cenu 300 evra pa nek me oonda ucenjuju na 250 evra i to je to

 

Nemoj brate da prodajes ako ti nije zapelo! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

ma nije zapelo nego samo lovu da izvucem,neka zamena je bila u pitanju...a i ne treba mi testera na pelet se grejem  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja