Jump to content

Moto Zajednica

pomoc oko skutera

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

vlasnik sam skutera medison malaguti 250ccm.imam problem u vezi primanja gasa tj, nece da primi gas .kada ga startujem i polako pocnem davati gas ugasi mi se motor?unapred hvala ako se neko razume .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ni cao, ni zdravo ja sam taj i taj, odatle i tako kao sto obicno biva, valja nesto reci o sebi 1aha.gif

 

Malaguti 250cc, karburator ili dizna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Ako hoces odgovor moras prvo da promjenis nick name.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Kada ga prvi put palis, hladnog, svaki put cak i vruc? Malo vise detalja.

 

pozdrav drugari.ne razumem se toliko oko motora tako sam potrazio ovaj sajt za pomoc.nedavno sam kupio medison malaguti 250ccm 1999-o godiste.desavalo mi se kada ga vozim posle duge voznje da mi se jednostavno ugasi tj nece da primi gas.upalim ga ponovo i opet malo tako trokira zatim primi gas.juce sam ga startovao i nije hteo da primi gas, tj.,kada mu dam gas dodje do 1700 o/min i jednostavno se ugasi.lik sto mi je prodao kaze da postoji neka gumica oko sauk koja je pukla pa je on nabudzio drugu?mozda zbog toga?p.s ja sam iz zemuna.hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Има тема о Малагутију у Макси техничком кутку 1neznam.gif,па тамо питаш људе који возе модел као твој.

Можда је у питању усисна грана или тако нешто(волим да се правим паметан а не знам много1zvizduk.gif)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova

Mozda vuce negde fals vazduh. Vdi prirubnicu da li je negde pukla,onaj deo koji ulazi iz karba u cilindar.

Pogledaj i crevo iz airbx-a do karburatora mozda tu nrgde falsira. Moze da bude i saug,mada on ne bi treba da pravi problem u sred voznje kao sto ti kazes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

U pravu je pingvin, ja taj deo nisam video da ti se gasi i u toku voznje, onda verovatno nije saug, mislio sam da ti se gasi samo kad je hladan pa dodaš gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Mozda vuce negde fals vazduh. Vdi prirubnicu da li je negde pukla,onaj deo koji ulazi iz karba u cilindar.

Pogledaj i crevo iz airbx-a do karburatora mozda tu nrgde falsira. Moze da bude i saug,mada on ne bi treba da pravi problem u sred voznje kao sto ti kazes.

 

pozdrav drugari.resio sam pitanje oko gasenja.upitanju je automatski sauh.kada sam ga palio sa starim a.,sauhom dizao mi je sa 1200olmin na 1500~1700olmin.kupio sam drugi u motoklinici u v.m.lugu za20e i zamenio ga.sada a.,sauh kada startujem motor dize obrtaje na 2000,pa smanjuje na 1700~1500.danas sam ga vozio i nije mi se nijednom ugasio.hvala svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja