Jump to content

Moto Zajednica

Koliko trose vasi motori

Recommended Posts

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Honda NSR 125

Ajde da cujem bas vasa iskustva sa vasim motorima,koliko trose.. :zdravo: Ja imam kuci 2 motora Apriliu Sr 50cc noviju 2001 godiste i Hondu Nsr 125cc takodje novi model.. Eh sada,juce sam sklopio hondicu i polako sam je vozio razradjujem je (70-80km/h) napunio sam rezervoar na benzinskoj i presao sam posle toga 100km,kada sam dosao kuci premerio sam koliko motor sada trosi i kada sam sve to sracunao ispadne da sam potrosio 3,5L,toliko sam i dosuo u rezervoar i opet je bio pun do cepa...:stabre: Pre mi je trosio oko 4,5L.. Nego da ne duzim,Aprilia koja ima ima 49cc i koja razvija brzinu do 90 km/h znaci dosta slabiji motor,ona trosi vise nego motor koji ima 125cc,trosi rezervoar na 100km,to me smori,svaki cas moram da idem na benzisku da sipam,tako da je ni ne vozim...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Honda NSR 125

Mozda i postoji,nisam nasao ni jednu.. Znam za RG da trosi puno,ima drugar Suzuki Rg 125 96 ili 97 godiste nisam siguran,trosi 7L masina je dobra,zdrava,a ne ide nesto posebno,ide kao i moja NSR-ka... Po mene je nsr jajbolja cvaja,malo trosi ide lepo,a i lep je motor..:nanana::nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: YBR 250 '08

 

Kawasaki zx6r 3.6L na otvorenom :D

mozda na 70 km  :jee:

 

Djole možda misli na potrošnju dok mu je zx6r bio prigušen, pre nego što ga je otvorio na punu snagu. Stvarno, dal motor manje troši kad je uštrojen?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Mozda i postoji,nisam nasao ni jednu.. Znam za RG da trosi puno,ima drugar Suzuki Rg 125 96 ili 97 godiste nisam siguran,trosi 7L masina je dobra,zdrava,a ne ide nesto posebno,ide kao i moja NSR-ka... Po mene je nsr jajbolja cvaja,malo trosi ide lepo,a i lep je motor.. :nanana: :nanana:

E jesi se natražio, svaka čast. tema stara x godina, sa preko 20 stranica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja