Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav prijatelji

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Montenegro
  • Motocikl: Benda BD 50 QT-4

Pozdrav.

 

Ja sam Miloš iz Crne Gore sam 90godište.

 

Prvi put sam sjeo na skuter prije dvije godine, nijesam mnogo vozio svega 10tak dana. Skuter nije bio moj nego od sestre kinez neki mali 50kubika.

 

Od kad znam za sebe motori su me privlacili i uvijek sam sanjao da imam motor neki veci sa kojim mogu da putujem po svijetu. Kao sto rade stranci pa dolaze kod nas u grupama to mi je divno. :D Medjutim novac me je uvijek sprecavao u tome mozda jednog dana uspijem da ispunim taj san.

 

Ukratko vec sam otvorio temu posto sam isti taj motor dobio od sestre danas ili sjutra cu vidjeti da ga dovedem u vozno stanje posto zadnji put nije mogao da upali. Pa cemo se druziti nadam se. :D

 

Uglavnom nemam blage veze o skuterima i uopste motornim vozilima. Do juce nijesam znao koje gorivo se uopste sipa. Mada ni sada ne znam mnogo vise osim da ga upalim i vozim se. :D Nadam se da cu na ovom forumu uz vasu pomoc i kroz vasa iskustva nauciti bar te neke osnove da znam kako odrzavati skuter i sve sto bi neko trebao da zna ko vozi skuter.

 

Srdacan pozdrav svima. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja