Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć oko kupovine supermoto 125cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Niš

Pozdrav svima, ove godine punim 16 godina i polagacu za A1 kategoriju (do 125cc). Otac mi je rekao da će da mi kupi neki motor čim položim, i da mogu da biram do 1200e. Razmišljao sam o nekim supermoto do 125cc da mogu da idem i na neasfaltirane puteve, blizu je reka pa pored reke ili kod planine, ali naravno da bude i lepog izgleda kad idem i na asfaltirane puteve, da ne bude star kao biblija pa kad prodjem da mi se smeju. Nije mi toliko bitna brzina motora već snaga i izdržljivost. Volim ponekad da izadjem da izludujem sa motorom (ne odnosi se na brzu voznju) i uvučem adrenalin u krvi. :D Od kako sam skakao sa padobranom sve vise i vise volim adrenalin.Nadam se da me razumete. Hvala unapred na odgovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Cagiva Supercity bi bio moj izbor bar sto se dizajna tice a da je u tom cenovnom rangu. mozda Yamaha TDR ako ne volis italijane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Za taj ili slican novac bi mogao da dobacis za neku Yamahu XT125X ako ćeš baš SM. Ali ako te toliko privlači offroad onda bolje neki klasični enduro i tu ti je i veći izbor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Niš

Bez uvrede Malitomic, ali Cagiva Supersity mi ne pada za oko, a Yamaha TDR ima previše izdužen onaj ''vrat''.

A što se tiče onih kineskih, gledao sam Sprint Pulser i ima prilično lep dizajn. Da li neko zna kako se on pokazao u vožnji? Ne želim nesto sto ću da vozim 2-3 meseca i da se pokvari.

Yamaha XT125X, veoma tesko da nadjem neku do 1200e. 0plac.gif Veoma lep dizajn, čini mi se da je možda udobnija od Sprint Pulsera i da je puno izdržljivija u odnosu na Sprint. Nisam bas toliko razmisljao o enduro motorima. :)

Sad sam u neudomici izmedju Yamahe koju veoma tesko mogu da nadjem a da ne predjem budžet, ili Sprinta koji veoma lepo izgleda, ne prelazi budžet, ali je kinez i ne znam koliko se dobro pokazao u vožnji..:zbunjen::neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

supermoto i nije baš za neka bespuca, više mu leži asfalt. to što tebi treba je neki soft enduro bike.

tko te pustio da skaceš padobranom sa 15 godina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Па није скакао сам сигурно, а и да је скакао са падобранцем, опет не знам дал може са 15 година.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4689 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ima u Negotinu Yamaha DT 125 u supermoto opciji, danas sam stao i gledao motor , jako lepo izgleda !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Niš

supermoto i nije baš za neka bespuca, više mu leži asfalt. to što tebi treba je neki soft enduro bike.

tko te pustio da skaceš padobranom sa 15 godina?

 

Razmislicu o soft enduro bike. ;)

Pa naravno roditelji, ko ce drugi. Sa padobrancem naravno, kosta negde oko 100e, ne znam tacno nisam ja placao. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Niš

Па није скакао сам сигурно, а и да је скакао са падобранцем, опет не знам дал може са 15 година.

 

Moze od 12 godina. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

Sachs je otporan na sve,nikad me nije napustio,a radio sam mu sve i svasta ako te zanima nesto u vezi njega,slobodno ptiaj ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Niš

Sachs je otporan na sve,nikad me nije napustio,a radio sam mu sve i svasta ako te zanima nesto u vezi njega,slobodno ptiaj ;)

 

Čitao sam mišljenja o tim motorima i svi kažu da je zaista dobar. Ali ipak imam jedno pitanje. Kakvi su nosači za far tj. za ceo onaj prednji deo.? Pitam zato što me interesuje da li može da se zameni taj deo i da se stavi neki malo lepši i upadljiviji deo da ne bude kockasti far. :) Na ovako lep motor oni stavili kockasti far. :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

nosac nije nikakav problem ali najlepsi mu stoji s tim kockastim farom

 

A msm da bi mu ovo bolje stojalo :D

http://image.hojtorget.se/extra/bikeimg/6601_6700/gas_gas-sm_halley_125-6616_60330252.jpg

 

Evo i jedna slika mog bivseg motora

P.S desni klik na slike pa otvori novu karticu ili kako vec pise

post-9343-0-00748900-1401721685_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja