Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Melbourne - Australija
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750 (prodat)

Pozdrav drugari... Doslo vreme da se rastajemo motor i ja zbog privatnih razloga, pa da postavim oglas...

 

Ovako...

Malo mi tesko da pisem, al ajde... Mora se...

 

- Godiste 1992.

- Kubikaza 749cm3

- Snaga 51kw

- Kilometrazu necu da pisem jer nemam pojma koliko je realno presao... Na satu pise 56 508km ako je nekome merodavno...

 

A sada malo recima da se pohvalim kaki je lep i dobar... :takoje: Od opreme ima Joskin regler, napred rollbar i pozadi givi wingrack bez zmigavaca, pancirna creva napred (pozadi bilo u planu za ovu sezonu).

Novi lezajevi SVI zamenjeni pre godinu dana, ulje Bardahl menjano redovno i od zamene do zamene nije trosila ni gram (sada ce Afrikanci da me biiiiiiip, ali stvarno nije), lanac bregaste zamenjen pre 7-8 meseci, gume Ajdesada ili ti Heidenau k60 scout DOT 0412 kupljene kod Baneta sa foruma friske ispod kalupa... :nanana:, akumulator Varta stavljen pre godinu i po dana i nisam ga skidao sa motora jer ga vrlo cesto vozim. Motor me ostavio samo jednom na putu, kada sam kao pocetnik ostao bez goriva... Inace smo se druzili bas lepo ovih dve godine koliko je kod mene. Isao sam u Rumuniju (Brasov) prosle godine kao najduzu turu (oko 1400km) i sve je proteklo bez ikakvih problema. Mislim da je motor u odlicnom stanju. Kod Bokilica je motor odrzavan i sredjivan.Posto ja za mesec dana idem iz zemlje poslom na neodredjeno vreme, motor ce biti kod njega na prodaji, a moj surak ce biti ovlasceno lice za svu papirologiju ako se ne proda dok ne odem... Motor je registrovan na mene, naravno, i registracija istice 20.04.2014.

 

Cena je 1500 eura

 

Moj broj je 064 1548260 Ugljesa

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Melbourne - Australija
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750 (prodat)

Ostao sam duzan neku slikicu... Veceras cu da postavim... Izvinjavam se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Melbourne - Australija
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750 (prodat)

Kako sam i obecao, sa malim zakasnjenjem, slike... Ako nekoga zanima jos nesto, pisite ili se javljajte... Motor cu i da operem, izvinjavam se zbog toga...

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja