Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF 1200 Bandit

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

oglas za prijatelja,

godiste 1998, domace table,

sad kod majstora odradjeno:

zamena semeringa i ulja u vilama,

zamena ulja i filtera ulja

ciscenje i stelovanje karburatora

ciscenje rezervoara

stavljen nov aku

prekontrolisana slavina

 

pali radi ide, ja ga nisam probao al DRGoran jeste pa moze da kaze koju o masini. Na satu 15690 milja, Gorance proveravo brojeve sve ok za americko trziste. Prenos obavezan, bez zamena.

Motor se nalazi kod mene u loakalu i moze se pogledati uz prethodnu najavu na 063 318129

 

cena 2000 e

 

p.s. ako nije u skladu sa propisima foruma zna se al ja bi zamolio ako moze da ostane oglas.

post-19856-0-57798900-1378380442_thumb.jpg

post-19856-0-56262100-1378380454_thumb.jpg

post-19856-0-25824300-1378380477_thumb.jpg

post-19856-0-61612100-1378380504_thumb.jpg

post-19856-0-53355200-1378380524_thumb.jpg

post-19856-0-58494700-1378380541_thumb.jpg

post-19856-0-49387900-1378380553_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Zainteresovan sam... Zanima me do kada je registrovan? Da li ste ciscenje rezervoara radili prevetivno ili je imao problem sa korozijom? Takodje da li je tvoh prijatelj prvi vlasnik u Srbiji i da li je on farbao prednju plastiku ili je motor tako stigao?

Hvala

p.s i koja je lokacija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Zainteresovan sam... Zanima me do kada je registrovan? Da li ste ciscenje rezervoara radili prevetivno ili je imao problem sa korozijom? Takodje da li je tvoh prijatelj prvi vlasnik u Srbiji i da li je on farbao prednju plastiku ili je motor tako stigao?

Hvala

p.s i koja je lokacija

nije registrovan, bio je na bg tablama, jos je na starim, motor je stajao skoro dve godine, nije paljen, rezervoar bio skoro pun al ne pun i koridirao gore pri vrhu, sto se tice plastika motor je tako kupljen, moj drugar je drugi vlasnik u Srbiji al i prvi je tu u Zemunu pa nece biti problem da se odradi prenos koji je obavezan.

Kad smo ga izvukli iz garaze nije hteo da upali pa je iso kod majstora, sve sto sam naveo od radova je odradjeno sad, pre desetak dana.

p.s. lokacija je cvijiceva 46 Beograd

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Problem sa rezervoarom je izazvalo nase extra gorivo koje nema vode u sebi jel :) da ne bude zabune motor je potpuno ispravan bez mane gume dobre lanac i lancanici dobri, pali na cvrgu, ovaj Remus Revolution mu daje mocan zvuk, da imam para ja bih ga uzeo, a preventivno bih stavio jedan filter goriva na crevo goriva ispod slavine i :moto3:::moto3:::moto3::::moto3::

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

nisam znao da majstor DRGoran nije clan foruma, pa cu ga citirati sa drugog foruma:

"Salu na stranu motor je ok , uradio sam mu servis i sem. viljuske , napravio krug..ide kao sto treba. Ko ume znace da uziva smiley.gif Malo kozmetickih sitnica nista strasno..."

ko ga zna i kod njega radi motor moze da se raspita, ko ne zna majstora moze da me pozove za broj, mada najbolje je videti motor uzivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Obozavam velikog bandita....dok malog mrzim....

 

Sad gledam slike i razmisljam kako bi mu legao agregat od 1100 uljare...kakva bi to zverka bila...pa jos neka usd viljuska napred....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

kako prepoznaš razliku između velikog i malog?...Bandita

Veliki ima crnu masinu i veci promer izduva (kad je fabricki jel..) a na malom je masina sive boje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja