Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki gsx 550 ef pitanje...

Recommended Posts

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

E ovako drugari video sam da ima vec tema u kojoj je pricano o motoru ali vrlo malo i zaboravljena je. Tako da posto sam postao vlasnik suyukija gsx 550 ef iz 1985 god zeleo sa vama da se posavetujem o sledecem i da mi date vase misljenje...

 

Prvo kakva su vasa iskustva sa njim?

 

Na sta treba obratiti pažnju kad je ovaj motor u pitanju?

 

Kolika je po vasem misljenju potrosnja?

 

Da li sobzirom na to da je vazdusara ili uljara da li se pregrejava i da li bi mu pomogao oko hladjenje ako bih mu skinuo oklope da bude naked? ili je sve jedno :zbunjen:

 

Ovo mozete kopirati pa odgovarati redom ili kako znate. Naravno ovu temu boh koristio za ubuduce da mogu da vas pitam za sve nedoumice oko ovog motora...

Znaci nije samo za bivse i sadasnje vlasnike vec za sve koji znaju da daju odgovor...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Nista ne znam o motoru,video samo na slikama,ali ako je uljano hladjenje onda neces imati problem sa pregrevanjem sigurno,a i skidanje oklopa bi mozda pomoglo u nekoj gradskoj voznji kad motor stoji u mestu,u drugom slucaju nista ne dobijas. Oklopi u glavnom imaju kakve-takve usmerivace vazduha na hladnjak tako da oni nisu prepreka hladjenju. Japanci smislili,ne diraj nista 1zvizduk.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

drugar ima isti samo ES verziju, ali motor mu je jako ocuvan, ko iz radnje i nema nikakvih problema, samo servisira i vozi, potrosnja mu je oko 5 litara, za hladjenje takodje nema sta da brines, vozili smo defile po teskoj vrucini i nista, samo sapuce :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Taj motor je stariji od vecine clanova ovog foruma, pa nije cudno sto i ne znaju za taj model. Nikada nije bio nesto preterano popularan ni u svetskim razmerama, a pogotovu ne na ovom nasem prostoru. Moj prijatelj ga je imao do pre dve godine i vise ga je popravljao nego sto se vozio. Problemi sa slavinom goriva, karburatorima, pick up, izgoreli namotaji..... Naravno da to nije pravilo i voleo bih da se ti sit navozas sa svojim motorom bez ikakvih problema, pogotovo sto verujem da je to tvoj prvi ili prvi ozbiljniji motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

slusaj drugar ja imam isto suzukija es verziju i jako sam zadovoljan sa njim i u gradu i van grada jako lepo se ponasa i potrosnja mu je od cetri do pet litara.sto nije mnogo za tu kubikazu imam ga par godina i samo sam servisirao i terao bez ikakvih problema. tako da neces se pokajati sto ga imas.

JOKI ZRENJANIN

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Kad smo vec kod prerada, kad se uradi nesto ovako, ne znam dal moze neko da nadje neku zamerku na izgled.

 

post-26791-0-90671000-1482839538.jpg

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja