Jump to content

Moto Zajednica

Regal raptor 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Postovani forumasi, unapred se izvinjavam ako sam slucajno pogresio podforum u koji treba da postavim temu.

Naime, vec duze vreme se kanim da nesto odradim sa motorom pa sam se konacno resio, a smatram da ste vi ovde najprikladniji za davanje saveta, pa vam se sa tom namerom i obracam.

 

Situacija je sledeca, 2009. godine sam kupio svoj prvi motor od krvavo zaradjenih para :). Sa njim sam vec prosao skoro celu Srbiju i za sada sam zadovoljan. Ipak sa obzirom da u zadnje vreme zbog posla ne mogu naci toliko slobodnog vremena pa malo i zbog finansija, svoj motor sam skroz zapostavio. Hvala Bogu pa se to okrece i sada sam u situaciji da ulozim nesto novca da ga sredim u fullu.

Spreman sam dati do 500 evra pa i vise ako treba.

Cilj mi je da mu promenim agregat i sve ostale delove koji su istroseni.

U slucaju da ne nadjem agregat, da li znate nekog pouzdanog majstora kod koga bih motor mogao da ostavim na deset dana i da mi on sve zavrsi, bukvalno sve, a imalo bi na njemu dosta stvari da se dotegne i promeni.

Najidealnija solucija bi bila da mogu nekome da ostavim i agregat da mi promeni. Ako takav neki postoji ne zalim pare. Agregat bi naravno promenio za neki jaci i za neki koji pasuje naravno.

 

Ja sam butao po forumu ali nisam dobio neke konkretne informacije.

Molim vas ako znate nekog majstora koji je dobar a zna oko svega da radi da me obavestite, odradio bih servisiranje motora sto pre, da uhvatim ovo lepo vreme sto je pred nama posle Vaskrsa.

 

Zahvaljujem.

 

Srdacan pozdrav. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja