Jump to content

Moto Zajednica

dosta

Recommended Posts

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Molim zaintresovana da samo odgovore na ovu temu ako su za potpisivanje peticije za ukidanje svih asocijacija i moto klubova zato sto su destruktivni faktor za moto populaciju. Molim vas samo puno ime i prezime kako bi spremili spisak za peticiju...

 

1.Maricic Aleksandar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

a zasto mislis da si ti toliki faktor koji moze nekome zabraniti da osnuje neki klub ili asocijaciju a kamoli da ukida istu???

i odakle ti uopce takva ideja???

ako te to smeta ili pogadja jednostavno nemoj biti clan niti jedne organizacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Molim zaintresovana da samo odgovore na ovu temu ako su za potpisivanje peticije za ukidanje svih asocijacija i moto klubova zato sto su destruktivni faktor za moto populaciju. Molim vas samo puno ime i prezime kako bi spremili spisak za peticiju...

 

1.Maricic Aleksandar

E pa Aleksandre,poshto ovako napisana tema nema svrhu a ni namenu, ja bih je zakljuchao.

 

Ja,kao urednik cu se truditi da uvek obezbedim slobodu govora,barem u mom sektoru delovanja,ali besmislice poput ove mogu dovesti samo do raskola i novih rasprava na temu dizanja revolucije,pa cu iskoristiti svoje legitimno pravo.

 

Mali savet.

-Ako se osecash kao deo BJB-a, u shta chisto sumnjam,onda pokreni temu u BJB Akcijama.

-Ako mislish da moja odluka ne stoji,mozzesh se zzaliti na mene Osnivachima BJB-a (Pablo,NeshaXX)

 

Pozdrav,

Jovan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja