Jump to content

Moto Zajednica

Koje pakne za qingqi 125?

Recommended Posts

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF600s

Ako moze mala pomoc, trebaju mi plocice za qingqi gm125 gy 2b, ako neko zna koja im je tacno sifra, kako da trazim na netu, u radnji.

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Akvarista u pokusaju, 138 postova
  • Lokacija: Rumenka
  • Motocikl: Suzi nudista SV650 '09

Nisam 100% siguran,ali bi trebale da su iste kao i na pulseru.Mozes pogledati na www.sprintscooters.com.Ima katalog rezervnih delova,a naj bolje bi bilo da ih nazoves i pitas da li imaju,posto im je "roba na carini".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Koleginice, posto si iz NS-a nemoj ih ni zvati vec idi do njih sa postojecim zbog mere (nema veze sto su istrosene), radi ljubazan lik tamo i njega pitaj, ovako telefonom mozes dobiti i one zene koje se ne razumeju preterano a i boli ih uvo da mozgaju da li idu na druge marke motora..

Poneses te tvoje, das coveku i cim vidi zna da li ima (a mislim da ima i to jeftino)..

Mozes takodje odneti kod Markone-a u Pegaz da ti proveri istu stvar...

0takoje.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF600s

Ne bih ni pitala da ih imam, ali nazalost prethodnom vlasniku je jedna ispala, a najverovatnije nisu iste. Ako je neko menjao i zna model, bilo bi mi od velike pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Tacno, razlicite su plocice. Proveri da li je ta jedna koju imas ista kao u setu pod sifrom: Lucas MCB 582 ili Ognibene 211A/B ili Ognibene 169A/B. Trebalo bi da su sve iste. Ja sam za QM200 kupio Ognibene 211 i odgovaraju. Cini mi se da su mekse nego originalne ali zato bolje koce. Videcemo koliko ce potrajati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja