Jump to content

Moto Zajednica

CITIZEN 2 komada

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Prodajem dva rucna sata,marke Citizen

 

1.Citizen Promaster Aqualand Diver's 200m (AY5000-05L Code 159 Movement Quartz)

Citizen Promaster Divers, 200m, nezavisni analogni dubinomer, ronilački sat, čelično kućište, vodootporan do 200m, safirno staklo, karbon teget Ciferblat, pro-merač dubine. Profesionalni sat sa meračem dubine.

Sat je kupljen 2008godine na brodu na Kipru.Licno je koriscen,nema nikakvih estetskih ostecenja,jedino su se na narukvici malo izlizali brojevi.

CENA:gledao sam malo na ebay cene novih su oko 350e,neka cena ovog bude 220e

 

post-8773-0-42481100-1372429520_thumb.jpg

 

2.Citizen Promaster Eco-Drive Land (PMV56-2961)

Sat je kupljen u Americi prosle godine,jako malo sam ga nosio,bukvalno je BIO kao nov do pre par dana,dok ga klinac nije ispustio na plocice.Ima jako malo ostecenje na staklu(milimetar sa milimetar) i jednu ogrebotinu duzine 5-6mm.Realno se neprimecuje,dok se nezagleda u sat,ali ipak ima ostecenje.Ima originalnu kutiju,cd i nastavak za narukvicu.Sat ima perpetual kalendar,alarm i jos neke funkcije koje neznam kako rade.

CENA:gledao po ebay i nasao sam nekoliko novih 330e,cena ovog sa ostecenjem neka bude 170e

 

post-8773-0-36825000-1372432306_thumb.jpg

 

Originalne slike cu postaviti veceras ako stignem.

Razlog prodaje je kupovina Citizen JY0000-53E,ujedno moze i zamena za ovaj model

post-8773-0-07153500-1372432673_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ja kad sam kupovao gledao sam i ovaj sto je radio controled valjda ih ima par modela, nekoliko ljudi mi je reklo da uopste nisu zadovoljni a pogotovo funkcijom da se updejtuje, tako da ako ga zbog toga uzimas razmisli dva puta, bilo je fazon minuti se updejtuju a sati ne ili uvek tako nesto polovicno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Nisam znao za taj detalj :staa:

 

Ja sam odusevljen izgledom,radio control mi nije prioritet,naravno ako moze normalno da radi i bez toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Ja imam ovaj prvi citizen. Zaboravio si da kazes da ima i punjivu bateriju. 8 god mi traje bez ikakve zamerke. Nov je oko 600 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Nisam neki poznavalac satova,jedino citizen sto bas gotivim vec godinama i izmenjao sam nekoliko modela.

 

A ovaj tissot izgleda mocno,ali nije bas po mom ukusu,a i nije citizen :lol: .Ja sam tip licnosti koji kad neki brend kupi jednom,posle toga samo to i nista drugo. :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

da,da ima punjivu bateriju to sam zaboravio,i kod mene je evo 5-ta godina njegova baterija

 

solarno se puni i mislim da moze da izdrzi 72h bez svetlosti

 

a sto se cena tice nemam pojma,usao sam na ebay on je najrealniji jer ono sto je na zapadu novo 100e,kod nas kosta 300e. :takoje: pa nisam hteo da trazim cene kod nas,jer onda bi neko rekao a na ebayu je jeftinije :aha:

gresis DO 6 MESECI BEZ SVETLOSTI!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja