Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem AFRICA TWIN RD07A

Recommended Posts

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ima članova foruma i iz BiH. Mislim da je oglas i postavljen radi njih a naravno da nece niko dati 3600 eura+dadžbine za ovu afriku kad se može jeftinije naći u Srbiji.

 

Tako je burazeru...

I nije mi jasno zašto pojedinci komentarišu oglase, ako nisu mušterije... 1neznam.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

NOV sa facet pumpom, ajte molim Vas.

 

Cenu ne bi komentarisao jer je to relativna stvar.

 

Cenu ne određuje prodavac već tržište.

 

Srećna tebi druže prodaja. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Ne vidim problem, da si iz BIH, za Afriku u ovom stanju to je ok cifra. Jos se tu verovatno moze malo dogovoriti ssa gazdom oko cene i eto. Imas sve od opreme, odlicno je ocuvana, a ovaj komentar za facet pumpu ne kapiram. Pa covek je verovatno stavio facet da ne bi vise razmisljao o tome i to nema veze sa generalnom stanjem motora, to su ljudi radili na novim afrikama da bi bili sigurni na putu....

 

Srecno sa prodajom, odlican primerak.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD07

Motor je stavljen da se proda u granicama BIH I Republike Srpske.Sto se tice komentara :Bar na ovom forumu od kad sam clan svega sam se nacitao.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Mnogo je neznalica za koje je svaki motor isti, i ne umeju da naprave razliku. Ne znaju nista drugo da cene kod motora, osim god proizvodnje. Jos ako nema napred kontra vile i pozadi mono viljusku, ...

Vozio sam Africu godinama, a sad sam presao na KTM. Sutra da idem na daleki put, ne pada mi na pamet da krenem sa KTM-om.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja ne znam sta vam je sa tim kretanjima na put...putovao sam sa mnogim motorima i nikad nisam imao problema.Ne verujem da neko od vas putuje off road putevima,vec asfaltom.To ti je kao kad neko kupi sat i pukne pare,a jedino sto moze da kaze je da moze da roni sa njim do 100 metara...pa ko roni na 100 metara...Cena...ce naci svoga kupca...ili nece...uvek to dodje na normalu,i prodavac pristane za dosta manju svotu0takoje.gif,zato se dogovara,tako da se ne uzbudjujete preterano...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ja ne znam sta vam je sa tim kretanjima na put...putovao sam sa mnogim motorima i nikad nisam imao problema.Ne verujem da neko od vas putuje off road putevima,vec asfaltom.To ti je kao kad neko kupi sat i pukne pare,a jedino sto moze da kaze je da moze da roni sa njim do 100 metara...pa ko roni na 100 metara...Cena...ce naci svoga kupca...ili nece...uvek to dodje na normalu,i prodavac pristane za dosta manju svotu0takoje.gif,zato se dogovara,tako da se ne uzbudjujete preterano...

 

OK, razumem te, ali ti mozda ne razumes mene. Ja sam zamenio Africu zato sto mi nije dovoljno dobra za nas dvoje, i putovanja po lokalu, asfaltnim putevima, evropi...

Put na koji se krece Africom je skroz drugaciji. Tamo je los asfalt, tamo je lose gorivo, tamo nema majstora i servisa, tamo nema delova, tamo ste samo ti, africa, par rezervnih delova i set guma.

Tamo mora da se predje preko neasfaltiranih prevoja viskoih po par hiljada metara, tamo putevi vode preko velikih reka, tamo se nista ne prepusta slucaju.

Africa je pored jos nekih modela jedan od njih.

Tamo ti ne trebaju performanse. Na taj put se ide sa prostim, sposobnim i pouzdanim motorom.

S obzirom da se vise ne prave tekvi motori, ostalo je jos par desetina hiljada dobrih motora tog tipa, i oni drze cenu.

Posle njih nema vise! Uveliko se preslo na kompijutere.

Dzaba mi sve pare sveta, i najskuplji bmw, kad stane u nekoj dzungli a ti mozes samo da ga gledas, i nista vise.

Ne znas ni kako, ni odakle da krenes da ga popravljas.

Kod Africe mogu da budu tri problema, za koje ti treba tri minuta da ih otklonis i teraj dalje.

Africu sa predjenih 50.000 ne mozes da unistis ni u kakvim uslovima do 100.000 km. Naravno ako menjas ulje redovno.

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Uvođenjem zakona o obaveznoj Euro3 normi za motore koji se uvoze, nama u BiH je dosta otežan uvoz polovnih motora a to za posledicu ima da su cijene polovnih motora stvarno prevelike. U Srbiji je situacija podnošljivija.

Toni (Atomski mrav) je korektan momak i prodaje Afriku u dobrom stanju. Vjerujem da će se naći neko ko zna šta hoće (a pri tom hoće dobru Afriku :moto3: ) i da će se tu napraviti pazar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ima članova foruma i iz BiH. Mislim da je oglas i postavljen radi njih a naravno da nece niko dati 3600 eura+dadžbine za ovu afriku kad se može jeftinije naći u Srbiji.

 

Tako je burazeru...

I nije mi jasno zašto pojedinci komentarišu oglase, ako nisu mušterije... 1neznam.gif

 

Motor je kao NOV,,svaka cast i srecan prodaja!

Sto se tice komentara,,, Srbski narod je takav,,,

Afrika izgleda lepo...Svaki motor ima svog kupca..Pitanje je trenutka.... Ian Coates je sa Rd04 presao preko 300 000 i nije ga nigde ostavila na putu..

Inace: ne postoji nacionalnost "Srbijanac".U Srbiji su Srbi a ostalo su su Srbi u dijaspori.

 

 

Sent from Apple iPad 4

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A da mi malo obrišemo sav off iz ovog oglasa, ako ste zaboravili u kojoj temi pišete :neznam::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL1000VA

Potpuno se slazem da treba da brises, samo nisam mogao da ne odreagujem na glupost, izvinjavam se na off-u Afrika je odlicno izgleda a o ceni neka se kupci izjasanjavaju.:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Off koji mena veze sa temom nek se brise!!!

 

a ja sam kupac za motor,,, imam XLV i neka kaze koliko da doplatim (ako je nesto pristupacno, rad sam za dogovor)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Gradacac BiH
  • Motocikl: Suzuki V-strom 650, Honda ADV 350

i ja sam potencijalni kupac i nudio sam svoju Afriku i doplatu al neće čovjek da mijenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Pobrisao sam tezi off, ostalo je tu.

Dokle vise ovakvo komentarisanje kad se Afrika prodaje.

Nisu srbi izmislili takve cene, svud je na ceni, u bilo kom delu sveta.

 

Jedina zamerka je sto je postavio link ka drugom sajtu umesto ovde da sve opise i poswtavi slike, ali eto posto je iz republike srpske mi smo mu tolerisali, ali ovim putem molimo da nas ispostuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD07

Ovim putem se izvinjavam sto sam samo iskopirao i postavio link sa drugog sajta.

PRODAJEM AFRICU TWIN RD 07A 1998 GODISTE

Motor je u perfektnom stanju.Motor sam uvezao 2007 godine (uz njega je dosla servisna knjizica) i ja sam jedini vlasnik od tad.Sto se tice opreme :iridijumke svecice,centralni stender,prednji rol barovi,nosaci zadnjih kofera,givi maxia ,facet bezinska pumpa,lanac godinu dana star,prednja guma nova zadnja srednje stanje,akumulator prosle godine kupljen,dva kljuca,bocni aluminijumski koferi,itd.

post-1619-0-94011200-1370119868_thumb.jpg

post-1619-0-91243800-1370119909_thumb.jpg

post-1619-0-43295500-1370119925_thumb.jpg

post-1619-0-25169600-1370119939_thumb.jpg

post-1619-0-74710700-1370119962_thumb.jpg

post-1619-0-17187400-1370119986_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja