Jump to content

Moto Zajednica

TDM vožnje i okupljanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 431 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Ako neko hoce da se pridruzi zborno mesto za polazak na turu je naplatna rampa Bubanj potok u 8 h 30 min, prva kafe pauza Pozarevac kafici u centru na pocetku pesacke zone. Ostale pauze po dogovoru.Svi su pozvani pa izvolte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Napokon namolih ženče da me pusti sas vas mdjtm ne leži vraže samo pod jednim uslovom da ide i ona, :motka: jbga kad je tako ocekujte i nas dvoje sabajle :jee4:

 

Gledamo se u pola devet. :moto3:

 

1) Boban & Vesna

2) Brzotrz & Sanja

3) Bane & Nena

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Eto i mi se malko izgubili, Bobane, Aco, devojke eto nas u Grockoj zivi zdravi pravimo pauzu pa put pod noge. Ispravlja me Nena nismo se mi izgubili vec smo `vas` izgubili tako da jbga. Sledeci put nosim klepetusu za oko vrata pa ko se izgubi, izgubi. Nadamo se da ste i vi napravili bar jos dve pauze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Ljudi mi stigli jos pre sat ipo nadam se da ste i vi dobro doperjali kuci. Zao mi je sto je ovako ispalo al jbiga pratio sam putokaz za Smederevo. Na samom skretanju cekali smo vas 15tak minuta, vratili se do pumpe gde sam zadnji put natanko gorivo misleci da se nekom nesto desilo (nedo bog) i tek drugi put kad sam presao nadvoznjak ispod koga prolazi put za Planu svatih da ste vi tu skrenuli i :neznam: . S obzirom da Nena ujutru radi lutanje po Smederevu trazeci vas nije postojalo ni kao opcija tako smo prozujali kroz isto, napravili jos dve pauze i... Odok da se strmeknem u krevet. Slike sutra. -_-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 431 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Na pumpi smo se dogovorili da idemo u Smederevo u Vidik na kafu.Na skretanju za Palanku ti si produzio za auto put , mi smo ti ablendovali svirali i cekali mi tebe 15 min na skretanju ocekujuci da se vratis.Medjusobno smo se cekali i mimoisli.Onda smo otisli u Vidik i tamo napravili skromnu pauzu od 2 sata sve je u redu svi smo dobro sledeci put cemo se bolje organizovati.Vidim da ste se i vi lako navukli na pauze, a ovaj Brzotrz ko ovca navuko se na livadu one bi da pasu a on da zalegne.Ovo je neki novi trend sad uz lezece policajce imamo i lezece bajkere.

Vazno je da smo se mi lepo proveli i fino druzili a bogami ubismo i 450 km kroz lose puteve i prelepu prirodu.

Slike sa pauza sutra. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

Meni je livada bila pravo otkrovenje i bojim se da priznam ali mislim da pauze dobijaju novu dimenziju 1lol.gif Pazi Stanebane, cekali bi mi vas i duze ali su komarci poceli da nas masakriraju a i noc se nadvila nad nas i pretila da ugrozi predivan pogled sa vidika u Sd a i da nam kompromituje pauzu sto je ne nadoknadiv gubitak. Elem kako god bilo je super (to je vec postalo standardno) a sledeci put prosipacemo mrvice da se ne pogubimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Kakve mrvice poješće Vrabci vdim ja da vama trebaju PRM stanice 1zvizduk.gif

 

Baš mi je žao što juče nisam mogao da krenem sa vama ali se nadam da ćemo to nadoknaditi sledeći vikend 1moto3.gif

 

Gde su bre slike kao da niste nigde ni bili 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Kakve mrvice poješće Vrabci vdim ja da vama trebaju PRM stanice 1zvizduk.gif

 

Baš mi je žao što juče nisam mogao da krenem sa vama ali se nadam da ćemo to nadoknaditi sledeći vikend 1moto3.gif

 

Gde su bre slike kao da niste nigde ni bili 1neznam.gif

 

Evo par komada lezecih bajkera:

5ild.jpg

p73c.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Bata Bane, jesi stavio frontline da te ne nagazi neki krpelj u toj travici :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Ako nisi prodao motor, mozemo u nedelju na neku voznjicu... Do Studenice mozda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Lucky Vladano me nesto priupitao danas, divanili smo o delovima, pa sam mu rekao da sam nabavljao neke delove i kostalo me ovako:

lanac bregastih 80 eura, sine lanca jedna 100 a druga 70 eura i dihtung glave 80 eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Tnx. :zdravo:

Pitao sam za dihtung zbog BEST-a, jer sam video prvo u LOUIS-u (ali samo komplet dihtunga) po bagatelnoj :staa::lud: ceni od 150 eu. Kako da im objasnim da za to mozes da kupis pola motora? :lol:

A meni je bio interesantan lanac preventivno, mada koliko uspem km da predjem godisnje, necu morati da menjam lanac jos jedno 10-ak godina... 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

E pa drustvo... Ja sam zavrsio za ovu sezonu :(

Upravo mi je pre dva sata zakovao motor na 160km/h na autoputu... Na srecu bez incidenata u saobracaju i nekih vecih posledica, ako izuzmemo guranje motora do kuce. Sreca pa se to desilo nedaleko od iskljucenja za Dusanovac pa nisam gurao daleko (mada je trajalo)...

Ulja u motoru ima, menjac radi iali je notor zakucao. Pretpostavka je da je neki ventil zveknuo a toj teoriji ide u prilog sto sam motor kupio sam nekakvim otvorenim auspusima (sa kojima se drao, isao losije i trosio vise). Skoro sam vrstio fabricke i taman bio prezadovoljan kako motor ide i opet umereno trlsi, ali ne lezi vraze...

Obzirom da mi je zens trudna i da se ovih dana selim, ne verujem da cu imati para i vremena za mltor :( a bas sam zeleo da se vozim i to mi dodje kao dobar ventil...

Obicno ne vozim ovako brzo i da nisam tih 500m dodao gas to se verovatno ne bi desilo sada, ali mozda je i bolje sada i ovde nego nekada i negde drugde... A tek sam ga registrovao u petak i ponadao se lepim voznjicama i naravno pauzama...

Mozda vise srece sledece sezone... Za sada nista od mene... Laku noc...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1217 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET4 150 (16. dvotočkaš)

Dobijas dete, selidba... Da ne zvucim filozofski, unapred se izvinjavam, ali moram da ti kazem: ko zna zasto je to dobro.

U svakom slucaju od te tri stvari najlakse se opravlja. Jeste steta, zao mi je zbog toga, ali prava ona da te spreci i da pomislis na voznju u sledecih mesec-dva (koliko je bar meni trebalo da se skrasim kad sam se selio). Motor ces popraviti do sep-okt pa cemo na jesen zajedno na voznju ponovo. Ziv ti bio pa sa srecom da se uskoro pocepa i koja kosulja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Bas tako Laki...

A u Urban ima pravo... Nikad se nezna zasto je to dobro... Mada za moj dzep i zadovoljstvo, najblaze receno nije lepo, tj. nije mi to trebalo...

Cepanje krajem septembra, pocetkom oktobra...

 

A iskreno sam radoznao, sta se stvarno desilo... Nije bilo naglog ubrzavanja i nije to neki forsaz bio, ulje na optimumu... Motor zagrejan, vozen iz Zemuna... Bas me zivcira... A vidi vreme... E da sam znao pa da ga bar ne registrujem, nego ispada da sam bacio 200 evropljana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Ode tema u offtopic, mojom zaslugom... Ima li neko neki predlog? Za servis... Bar da imam neku okvirnu racunicu... Ne znam da li je moguce imati veci kvar od ovoga... Bar reda velicine 500 - 600 ili vise? Isplatili se to uopste raditi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Da ti ga nije zena "opravila" da se malo skrasis kuci? :nanana:

PS: jedno pitanje: motor kad zakuje, blokira tocak. Kako nisi pao pri 160kmh sa blokiranim zadnjim? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja