Jump to content

Moto Zajednica

Saradnja sa Domom Moja Sremcica

Recommended Posts

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Tokom dugogodisnje saradnje sa Domom za decu ometenu u razvoju "Moja Sremcica", rodila se ideja sa strane zaposlenih u Domu i Milke direktorke Doma da tu saradnju unapredimo i ulepsamo :aha:

Elem, ideja je da se osmisli crtez koji ce se nacrtati na terenu za fudbal (koji tradicionalno igramo sa njima svake godine :) ) i koji ce zauvek ostati tu, nama u cast, a njih da podseca na njihove bajkere. Crtez/slika bi trebalo da sadrzi znak BJB a, motor i znak Doma "Moja Sremcica". Znam da u nasoj zajednici ima dovoljno talentovanih forumasa koji bi mogli ovo da osmisle, pa bih vas zamolila da svoje predloge postavljate ovde u temi :aha:

 

Inace, Uskrsnja akcija ce se odrzati 05.05. 2013... pa bi bilo lepo da ne iskilavimo sa ovim i da se predlozi dostave na vreme. Hvala svima unapred :zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Bilo bi dobro da se postavi znak doma jer ga nigde nema na sajtu, bar koliko sam ja video.

Nije problem trazicu od Milke da mi to posalje i cim stigne to od njih ja postavljam :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Tamo davnih sedamdesetih, matorci iz kraja uzeli farbu i na centru našeg novog terena ispisali naziv "Stari asovi." Tako da mislim da kada bi neko dete iz Sremke pitali šta je to BJB, verujem da ne bi znali, ali kada bi im spomenuli bajkere, siguran sam da im to znači da će biti dobrog zezanja i radosti. Ja bi teren nazvao "Naši bajkeri", ali treba da bude i BJB, i motor, i amblem Doma, i ime terena...Bojim se da će biti previše. :) Inače, divna ideja. Tako je Nale !!! :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Pored grafičkih i web dizajnera kao i fotografa koje imamo na forumu, mislio sam da je iluzorno da nešto crtkam, ovako, samouk...

Ali, kad vidim da na ovako lep poziv, Nataši gotovo niko nije odgovorio, bude mi krivo. :(

Stoga, Nataša, očekuj jedan-dva crteža od mene. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Pored grafičkih i web dizajnera kao i fotografa koje imamo na forumu, mislio sam da je iluzorno da nešto crtkam, ovako, samouk...

Ali, kad vidim da na ovako lep poziv, Nataši gotovo niko nije odgovorio, bude mi krivo. :(

Stoga, Nataša, očekuj jedan-dva crteža od mene. :)

Hvalaaaaa :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Niko nista nije poslao do sada ili...?

 

 

Niko nista :( ali pokusacu ja preko nekih svojih prijatelja da se bar napravi crtez i da sacekamo lepo vreme da to odradimo :) Izgleda da forumashi nemaju inspiraciju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo jedan rad moje lepse polovine na ovu temu :moto3:

Svi kometari pohvale primedbe sugestije dobrodoli su :takoje:

 

:takoje: Sto se mene tice..odlicno je !!!Hvala puno tvojoj lepsoj polovini na angazovanju :zdravo: :zdravo: Poslacu ovo resenje direktorki u Sremcicu da bi i oni dali svoje sugestije :aha: :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Moje skromno mišljenje je da je logo Doma u Sremčici više dobar za neku majicu, kapu, plakat itd, a ne za logo koji treba da bude mnogo jednostavniji. Ovo je moj predlog. Svaka nadogradnja poželjna.

 

gallery_501_1006_155079.jpg

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja