Jump to content

Moto Zajednica

prodajem MZ 'R' verzija ili menjam za kin skuter,hitno

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

MZ etz 251 lux 89' godiste,registrovan do 25.decembra..kompletno sredjen..ulozeno mng u njega da bi se doveo u stanje u kakvom jeste,sve sto je trebalo zamenjeno je odlicno pali i radi..i preko zime... stavljen i lepo uklopljen rep od Yamahe R1 i far sa maskom od Derbija Sende...vise o njemu ima u temi "mz streetfighter" u podforumu mz svet...... cena je 400e....dosta sam spustio iako je sredjivanje preslo 500 ali kao sto rekoh hitno je....moze zamena za kineski skuter KEEWAY ili SPRINT (matrix,ry8,flash,havk,max i tako ti modeli)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ne razumem se u ovaj stil prerade ali mi nikako ne ide rep od r1 u kombinaciji sa gumenom zavesicom na prednjem blatobranu. A i rep ti je ``pojeo ceo motor`` , kao da je motor okacen na njega a ne on na motor.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

Ne razumem se u ovaj stil prerade ali mi nikako ne ide rep od r1 u kombinaciji sa gumenom zavesicom na prednjem blatobranu. A i rep ti je ``pojeo ceo motor`` , kao da je motor okacen na njega a ne on na motor.

 

gumena zavesica je morala preko zime...jer vozim non stop..skida se kad otopli...a za rep,radilo se kako se moglo i cime se imalo...ukusi su razliciti,i meni se ne svidja ponesto na tudjim motorima pa cutim,ako se svidja vlasniku to je bitno jer ga radi za sebe a ne da bi mu drugi pricali da mu je lep motor....i mislim da su teme koje sluze za oglase tu da bi se doslo do informacija o motoru koji se prodaje...misljenja se iznose u drugim temama....nmj da me shvatis pogresno...ustvari briga me kako ces da shvatis ukoliko to i uspes....kazes: "ne razumes se u ovaj stil prerade" .....i ja se ne razumem u raketnu fiziku pa ne pricam ljudima zasto nisu stavili tockove na raketi....kakav je to zivot ako samo radis ono sto drugi hoce i sto se drugima svidja?....pozdrav!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

eee da..prihvatam sve negativne kritike od ljudi koji su uradili nesto sami..a ne od onih koji su seli na motore sto im je tata kupio i umislili da su bajkeri....(po slici mi izgleda kao da si mlad BAJKER,ako si stariji mozda si motor kupio sam ali ovo ostalo i dalje ostaje)...jos jednom pozdrav! ustvari pozdrav za ljude iz "MZ SVET"-a ,tamo sam se osecao kao medju bracom,nije vazno kakav motor vozis vec kakav si covek.....

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

nije vazno kakav motor vozis vec kakav si covek.....

Pa ovo su oglasi, vazno je kakav motor prodajes, ne prodajes sebe kao coveka. A i nisi napisao osnovne stvari, kakve su ti gume, pre koliko je sta menjano, radjeno. A i to nije rep od R1, to je pravljen pa prepravljen rep,ne bi mogao ni da stane na r1 rn09. Trebalo bi da lici na rep od r1 2002-2003 rn09. Slucajno imam rezervoar, bocne plastike(orginalne sa nalepnicama) i jos ponesto za taj motor(r1 rn09) pa ako ces da ga kompletiras :lol: javi s na PM.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

eee da..prihvatam sve negativne kritike od ljudi koji su uradili nesto sami..a ne od onih koji su seli na motore sto im je tata kupio i umislili da su bajkeri....(po slici mi izgleda kao da si mlad BAJKER,ako si stariji mozda si motor kupio sam ali ovo ostalo i dalje ostaje)...jos jednom pozdrav! ustvari pozdrav za ljude iz "MZ SVET"-a ,tamo sam se osecao kao medju bracom,nije vazno kakav motor vozis vec kakav si covek.....

 

Nisu bajkeri,samo oni koji sami naprave motor,makar on izgledao ovako kao sto je tvoj.Ljudi su ljudi,materijalno ne bi trebalo da je bitno,narocito medju prijateljima.Komentar kolege iznad je ok,njegovo je misljenje takvo,Ti onda stavi oglas u MZ svet jbg.Ali ovo stvarno cudno izgleda.MZ je lep motocikl,po meni samo si napravio frankestajna.Ima jeftinih R-ova,pa uzmes pa se igras ako ti to ide od ruke,i ako toliko zelis R.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

pogresno vi mene shvatate...ima tema o ovom motoru pa su tu dobrodosla misljenja ..ovde bi kao trebalo da se razmenjuju samo informacije....po meni je lepsi nego sto je bio,necu sad da mu stavljam oklope kad ce i dalje da ostane to sto jeste,da ide kao sto je isao i da se cuje kao sto se cuo....prodajem ga jer nisam iz te price,bzvz sam ga i uzeo,cisto da uzmem neki motor.....nikad ne bih blatio tudj motor pogotovu ne u temi za oglas...a nisam nista dodatno pisao jer ima u temi gore navedenoj....ako bih ne bih mogao da ispisem za pola sata,a ko je zainteresovan nece mu biti tesko da nadje temu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Procitah od pocetka i nevideh da ti je neko nesto blatio.Covek izneo svoje misljenje i to je ono sto ce vecina potencijalnih kupaca reci.Ti si reagovao neprimereno i drsko i oterao temu malte ne u off.Sretna prodaja ili zamena.1Mina.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

ova tema ne sluzi za misljenja o motoru...vec za one koji su zainteresovani...a kome je dosadno ne mora da pise nesto ,cisto da bi napisao..da je to sve napisano u odgovarajucoj temi prica bi bila drugacija...hvala

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

ova tema ne sluzi za misljenja o motoru...vec za one koji su zainteresovani...a kome je dosadno ne mora da pise nesto ,cisto da bi napisao..da je to sve napisano u odgovarajucoj temi prica bi bila drugacija...hvala

 

Onda stavis u oglasnik.1neznam.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

ova tema ne sluzi za misljenja o motoru...vec za one koji su zainteresovani...a kome je dosadno ne mora da pise nesto ,cisto da bi napisao..da je to sve napisano u odgovarajucoj temi prica bi bila drugacija...hvala

 

Onda stavis u oglasnik.1neznam.gif

 

e pa druze kakvih sve ljudi ima,izgleda da tako i mora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

sta uradi covece...mz je bre lep motor i vecini nas je verovatno bio prvi dvotockas koji smo probali,ali ti stvarno kao sto neko gore rece napravi frankestajna od njega...sta je to sto je u njega puno ulozeno??? i da hitna prodaja a moze zamena za kineza sta je tu onda hitno,rekao bih da je tebi hitno da ga se otarasis? :staa2:

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

hahaah...nasmejah se slatko....dobar vic..covek vozi cbr-a i kaze da je mz lep...da je lep ne bih ga budzio..nego ukusi su razliciti......ulozeno:

auspuh 3000

zmigavci 3000

popravke delovi i ostalo nisu ispod 10 hiljada

guma pirelli 2000 polovna..ko nova

kupljen za 280e

registracija i prenos 13000...

pa led stop svetlo,farbanje,far sa maskom od Derbija Sende 2005'...rep sam dobio

racunajte sami..i sve to da i dalje skacem na kurblu i kad god stoji u mestu ili usporavam..BRM BRM BRM ...nema slozen rad...

 

sto se izgleda tice dosta ljudi kazu da im se svidja..ima i interesenata za kupovinu,tacnije do srede dolazi covek da ga kupi....za nekoga ko hoce malu potrosnju i jeftino odrzavanje on je odlican motor....

 

..vecini vas..i meni je prvi veci motor...pa sta? ne treba valjda da mu palim svecu godisnje?

 

hitno..da,cim ga prodam nasao sam skuter koji cu da kupim,pipnem dugme i krenem...ako je kinez iz 21.veka je savremeniji,lepsi.... ispade da blatim MZ ali ne,samo trazim ono sto mi vise odgovara....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

nmz covek ni da postavi oglas...umesto da pitaju sta je sve uradjeno,samo da nesto napisu.....kad me nesto ne zanima ne guram nos gde mu nije mesto,i kad mi se nesto ne svidja klonim se toga....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

hehe..da dodam....od kako su se pojavili hejteri tema je posecenija..nacice se vec neko ko ce da ceni trud i ne ce da mu se podsmeva...ustvari vise i ne treba jer sam se vec dogovorio sa covekom....hvala! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

tema ce ostati dok se ne proda motor...ukoliko je admini ne uklone,zakljucaju...sta vec...mada to ne bi bilo fer jer su se svi urotili protiv mene i niko nista lepo nije rekao...mada sta je danas u Srbiji fer?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ma daj, da voziš kineza i da ga pališ na dugme - to može i dete da uradi. Pravi motori imaju kurblu - ništa lepše nego kad skočiš po njoj i upališ motor . :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Nisam skoro procitao tuzniju recenicu nego naslov ovog oglasa :'( :neznam:

 

P.S.Srecno sa zamenom...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Нек ти је с срећом продаја, али следећи пут кад будеш улагао у мотор који би после и да продаш уложи у ручке, фузастере, бољу фарбу... И кад си већ БАЈКЕР, ниси можда размишљао да уместо скутера узмеш нпр keeway 125-150ццм? Пали на анласер, мало троши, не кошта пуно, има мењач...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

nasao sam jednog keeway speed-a ali mu sje*ana viljuska..za 400e...ostali su skuplji a nisam bas pri parama...skuter cu da uradim na 80cc pa ce da ide kao taj motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

Ti bi menjao...ko cigan konja :neznam:

vozi covece dok ne skupis kintu i kupi nesto pametnije od kineskog skutera...

srecno sa prodajom/menjanjem :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Kao jedan ljubitelj MZ i bivši vlasnik jednog MZ, mislim da ovo neće niko da ti kupi.

Taj ko voli MZ traži da je MZ=MZ.

kao što neko već napisa: Fuzasteri sranje, ručice propast, farbanje - kao autolakom, rep od R1 - tapacir urađen kao da je neko pakovao burek.

 

Vrati ti njega u prvobitno stanje, far neka ostane i prodaćeš ga za 400 eura sigurno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja