Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Peskir je super,  :D  :D  :D taman za ulje iz semeringa  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Salim se naravno,dobro izgleda,mozda neki keder okolo..crni

I ja sam ,,budzio,, nesto danas,al bre mnogo je toplo...nije za rad uopste  >:(

post-4062-12879079921184_thumb.jpg

post-4062-12879079922501_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4136 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

peskir je za da ne kaplje farba po prednjem blatobranu...  ;D ;D

 

@King  jesam malo ima lmalo drugaciji otpor vetra... i vise se cuje rad masine. :D :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  @- Deki ,  lepo mu je legla ova plastika, jedino sto mi se ne dopada je ono na sedistu sto je ostalo ( Suzuki 600 ), resi to nekako i daj jos neku sliku sa strane.  Kako si resio auspuh ?

 

  @- Sumi, sad kad si stavio poluoklop, jace cujes masinu jer je maska drukcije usmerava vazdusnu struju .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

A kako se ponaša u vožnji? Mene na 90km/h hoće vetar da oduva s motora.Lepršam ko zastavica.Da li se taj efekat umanjuje s ovakvim vizirom? I Lale ima slični ako se ne varam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Nije me bilo u temi "Doveo Čika Dule...", a i inače, isključivo zbog obaveza, koje mi nisu dozvoljavale da se posvetim forumu i svemu oko mog motora. NE bežim i nikada neću od onoga što mislim, govorim, pišem.

 

Kada znam da sam u pravu, a o svemu dobro razmislim i raspitam se, onda idem do kraja, pa neka mi je i sam Svevišnji oponent. Puno puta se u životu pokazalo da je moje "ćeranje" bilo na mestu, a "ćerao" sam se do kraja.

 

Oni koji me poznaju i spremni su da stanu iza mene uvek, znaju da sam nepopravljivo pravdoljubiv, bez obzira na posledice i frku, koju su "napadnuti" uvek spremni momentalno da nadignu.

 

Na moju veliku žalost ni sada nemam vremena da napišem ovde sve što mislim da treba da napišem. A ima toga mnogo. Nikakva objašnjavanja, pravdanja... Nepobitne činjenice! I to "u čelo", bez uvijanja!

 

I biće. Prvom prilikom, kada mi obaveze dozvole.

 

Iskren i prijateljski pozdrav svim ljudima dobre volje i pravdoljubivog duha!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Posle toliko prica, toliko muke da se objasne neke stvari ,ne ide.Da li je problem u slovima ili u necijim glavama.Dosta vise sta ko misli o sebi i da je pravdoljub ili zenskaros.Pre bi trebalo da se neko zamisli posle ovakvih postova sta ce drugi da misle o njemu. Pravdoljubi i ljudi na mestu ne uvlace druge ljude u svoj problem vec to sami srede.

Posto nisi imao vremena molim te , u ime celog foruma,da kada ga budes imao, pozoves drugog aktera ili odgovoris na njegove pozive i razresite vase i samo VASE probleme daleko od ovog foruma.Ako si vec, kako pises u oponentskom odnosu sa Svevisnjim a volis i da se " Beckovicki ceras", uradi to u sebi i dokazi da u tebi stvarno postoje sve te ljudske i nadljudske relacije.

Kako god ti zvucalo ovo, verujmi da je pisano sa biranim recima. Voleo bi da tako i ostane.

Smorili ste nas !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4136 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Posle toliko prica, toliko muke da se objasne neke stvari ,ne ide.Da li je problem u slovima ili u necijim glavama.Dosta vise sta ko misli o sebi i da je pravdoljub ili zenskaros.Pre bi trebalo da se neko zamisli posle ovakvih postova sta ce drugi da misle o njemu. Pravdoljubi i ljudi na mestu ne uvlace druge ljude u svoj problem vec to sami srede.

Posto nisi imao vremena molim te , u ime celog foruma,da kada ga budes imao, pozoves drugog aktera ili odgovoris na njegove pozive i razresite vase i samo VASE probleme daleko od ovog foruma.Ako si vec, kako pises u oponentskom odnosu sa Svevisnjim a volis i da se " Beckovicki ceras", uradi to u sebi i dokazi da u tebi stvarno postoje sve te ljudske i nadljudske relacije.

Kako god ti zvucalo ovo, verujmi da je pisano sa biranim recima. Voleo bi da tako i ostane.

Smorili ste nas !!!

TAKO JE!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ajmo jedan vic da oraspolozimo temu:

 

 

> Uzeo meda vijagru i krenuo kroz sumu.

> Kada ga videle zivotinje, sve se razbezale.

> Ide tako meda, sav napaljen, kroz sumu i naidje na jeza

> Jez se sklupcao, trese se od straha...

>

> Prevrce ga meda po rukama i kaze:

> "Gde ti je ribica, gde ti je ribica?"

>

> Jez kaze: "Ali, ja sam musko... nemam ribicu!"

>

> "Gde to pricas, gde to pricas?" 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

@ Lisac

Znam za natpis,to se sve tapacira a ostalo ide na farbanje,ima tu jos detalja koji nedostaju,al polako.Cekam neke bocne plastike,pa cu videti sta cu,a tu je i zezanje oko prednjeg tocka koji sam nabavio od 21 coll,pa disk pa klesta druga....ima tu posla ali nadam se da cu koncept koji sam zamislio izgurati do kraja,a da auspuh,radim na tome,ovaj na njemu je 251,samo za probu jer sam i ceo agregat sredjivao do detalja.

Ovaj ti je poznat GE 250

post-4062-12879080036955_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ne secam se da sam vidjao ovog MZ cross-a...mozda gresim!?

Daj jos koju sliku, ovo sto sam video (po usijanom letnjem danu  :D :D) mi se svidja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Evo dela pravih majstora,full cross modeli iz perioda 1979/1980 od 250 do 500ccm,ge250 i ge 505.....sta reci,naravno svako bi pozeleo jednog ovakvog u garazi,ali...nema.

Nije mi cilj da napravim full cross,to bi mi mozda bilo i lakse,kontao sam da napravim MZ,nesto za on/off road,putovanje isl,nakacicu mu kofer i bocne kofere,druge gume naravno itd,dali ce ispasti ,,frankenstajn,, ili ne videcemo na kraju.Misljenja su podeljena,kad dodju kod mene,pa vide to kazu jao sto je dobar ili pak ,,sto se za*bvsh sa tim uradi to u fabriku i cao....,ma bitno je ,,budziti,,  :D  :D  :D

Evo malo slicica...i na kraju ,,suncani dan,,  :D  :D/uradicu bocne slike bolje/

post-4062-12879080145083_thumb.jpg

post-4062-12879080145425_thumb.jpg

post-4062-12879080145733_thumb.jpg

post-4062-1287908014598_thumb.jpg

post-4062-1287908014622_thumb.jpg

post-4062-12879080146464_thumb.jpg

post-4062-12879080146894_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Duki, dzaba slike tvog projekta dok ga ne izvuces iz garaze i slikas ga iz nekog normalnog ugla. Ovako ne vidimo nista osim da je zut.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Pitanje:

Da li neko ima ovu  uvodnicu sajle kvačila,a raspoložen je da je proda.Kod Gabora je trenutno nema, a ni na buvljaku.Moja je pukla.

post-6761-12879080189407_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Pogledacu danas u delovima za to malo sr...

Naravno da ce da leti napolje,iz radionice je vec izasao,sada je u drugom delu,poslednje je svetlost dana  :D,ma mucim se oko toga ,imam malo vremena,sada me prednji tocak muci ,moram to resiti a mozda mu i ostavim njegov 18coll

 

@Zverinjak

Evo izgurao sam ga malo,vidis i tocak koji sam zamislio da stavim,mozda.Cekam gume,ove se skidaju naravno,isto tako i resavam pitanje bocnog izgleda,ili plastike ili ostavljam dekle,zavisi sada od auspuha koji budem stavljao.Migavce sam malopre nabacio,al nemam slike,bice kad ga dovedem u neko ,,zavrsno,, stanje.

post-4062-12879080290491_thumb.jpg

post-4062-12879080291604_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Mozda, bi mogao rezervar i sediste ici jos malo nize ili mi se iz ovog ugla cini da su postavljeni  malo visoko (za moj ukus, naravno).

 

Ima li zivih na ovoj vrucini?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pozdrav za sve MZ-jase!!! Nisam bila tu par nedelja obaveze me stisle,zao mi je sto na skup nisam dosla ali u poslednji cas mi dodjose braca iz Crne Gore motorima da idemo na skup u Sabac, oni voze R-ove i nikako im ne bi bilo zanimljivo na MZ skupu i ako sam ja pokusala da ih ubedim. Otisla i ja tako sa njima,a sutradan ih otpratila kuci...

Sad sam jos i nos slomila (nabola me glavom neka ludaca) pa mi ove vrucine ne prijaju,sve cekam da zaladi pa se provozam...

Upeklo je nema sta!

 

Inace devojke-bajkerke organizuju voznju sledeci vikend do Kladova,preko negotina,Svilajnca...Dva dana,spavanje uz Dunav...bice fino!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

kada budete u prolazu kroz svilajnac javite se da vas sacekamo i ispratimo dalje  ;) ;) ;)

a kako je stradao nosic  ??? ??? ??? koja je ta ludaca....da je malko ... >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Ici ce to nesto nize,vidim ja,ali moram uklopiti i kras barove koje nameravam da stavim,pravicu ih po meri,mislim da ce biti zanimljivo jer cela ta konstrukcija ce biti demontazna,na srafove,da bi se omogucio pristup agregatu po potrebi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

kada budete u prolazu kroz svilajnac javite se da vas sacekamo i ispratimo dalje  ;) ;) ;)

a kako je stradao nosic  ??? ??? ??? koja je ta ludaca....da je malko ... >:( >:(>:(

 

 

imas i moju podrsku ako bude trebala pomoc  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja