Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki K1 1000

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Na prodaju auspuh (top sa prikljuckom na grane ) sa slike (200)e, odgovara i drugim modelima, ili serijsli top sa prikljuckom i klapnom (100)e, jedan je visak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Moglo bi da pise koliko km ima,sta je radjeno na njemu u smislu servisa. Kakve su gume i tako te sitnice :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Ducati M900ie

Postujem svaki dat komentar, svako ima pravo na svoje misljenje.

Moje je slede:

Kada kupujem nesto i planiram da potrosim par stotina ili hiljada eura, prvo pogledam cenu u oglasu i sliku. Ako te dve stvari zadovoljavaju moje kriterijume uzmem telefon i pozovem. Nakon razgovora olucujem sta cu dalje.

Kad popricas sa nekim telefonom kao prvo vidis sa kim imas posla. Vidis da li covek hoce da proda stvar ili se samo hvali da je poseduje.

A sto se tice cene necega, nikad nisam ponudio nekom 2000 ako na oglasu trazi 3000. Po meni je to bezobrazno. 10ak % manje je ok ali 30 je vec bezobrazluk. Bar ja tako mislim. :neznam:

Pre par godina sam kupio motor ovde sa foruma. Vlasnik je bio u inostranstvu. Pozvao sam ga na inostrani broj kako covek nebi placao roming i na kraju se dogovorili. to sto sam platio 600 din telefon vise, nije nista u odnosu na to koliko sam platio motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

Ja prodajem motor, ali zbog mojih obaveza je lakse da se javlja moj otac. U zamenu dolaze u obzir cak i aprilie RS 125 i Cagive Mito 125

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja