Jump to content

Moto Zajednica

varadero 1000

Recommended Posts

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Burazer prodaje varadera.Posto je on na radu u Rusiji,meni je pripala cast...Kupio ga je pre dva meseca kad je bio na odmoru da ispuni srcu zelju...Sad je ponovo otisao za Rusiju i namerava da kupi novog kad se vrati tako da ovaj trazi novog srecnog vlasnika...Na motoru nema ulaganja...2000 je godiste,cena 3800 e.064 119 13 90 je moj broj,pa ako nekoga jos nesto zanima nek vice. :takoje:

post-6828-0-13733300-1357418854_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

pa mene iskreno zanima kilometraza, u kakvom su stanju i koje su godiste gume, lanac i lancanici, pre koliko je radjen zadnji servis i tako... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Presao je 46000,gume su miselin anaki,prednja 51 nedelja 2010,zadnja 3 nedelja 2011.Uradjen servis pre 2500 km,tad je zamenjen i lanac i lancanici,diskovi i plocice.Ima k n filter i grejace rucki...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Hoćeš da kažeš da na satu piše da je prešao 46000 km...

 

p.s. hebeš motor ako za 46K km potroši diskove... :zdravo:

 

Budimo realni ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Da hocu da kazem da na satu pise da je presao 46000 !!!!!!!!! :rat3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Diskovi nisu potroseni nego je bivsi vlasnik :lud: i ne znam zasto uvek neko mora da se pravi pametan...ne diram te,ne diras me.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Postaviš oglas i zaključaš.

Tako se niko neće "praviti pametan" ali neće ni na osnovu jedne slike dizati motor u nebesa čisto da se nešto napiše.

Sa druge strane ovi oglasi i imaju draž upravo zbog toga što ljudi očekuju da kupovinom motora, opreme ili nekih delova od članova foruma imaju neku vrstu da kažemo garancije na kupljenu stvar jer imaju osećaj kao da forum stoji iza tog prodavca i kao da se svi mi članovi međusobno poznajemo.

Taj osećaj je upravo zbog toga što se prodavac "usudio" da ovde postavi oglas izlažući predmet prodaje očima, znanju i iskustvu svih članova a samim tim i njihovim komentarima i pozitivnim a i negativnim.

Kupac računa da će više ljudi bolje proceniti motor i očekuje komentare na koje je prodavac dužan da odgovori ukoliko hoće da se igra igre zvane "trgovina".

 

Dakle ako hoćeš da se "igraš" onda nema "ne diram te, ne diraš me" ili zaključaj oglas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Samim tim sto sam clan garantujem za podatke...a ovo javno prozivanje oko kilometraze nije igra.Ali stvarno vise nemam zivaca...ako moze da se izbrise oglas bio bih zahvalan.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Postaviš oglas i zaključaš.

Tako se niko neće "praviti pametan" ali neće ni na osnovu jedne slike dizati motor u nebesa čisto da se nešto napiše.

Sa druge strane ovi oglasi i imaju draž upravo zbog toga što ljudi očekuju da kupovinom motora, opreme ili nekih delova od članova foruma imaju neku vrstu da kažemo garancije na kupljenu stvar jer imaju osećaj kao da forum stoji iza tog prodavca i kao da se svi mi članovi međusobno poznajemo.

Taj osećaj je upravo zbog toga što se prodavac "usudio" da ovde postavi oglas izlažući predmet prodaje očima, znanju i iskustvu svih članova a samim tim i njihovim komentarima i pozitivnim i negativnim,.

Kupac računa da će više ljudi bolje proceniti motor i očekuje komentare na koje je prodavac dužan da odgovori ukoliko hoće da se igra igre zvane "trgovina".

 

Dakle ako hoćeš da se "igraš" onda nema "ne diram te, ne diraš me" ili zaključaj oglas.

 

 

Koji je taj "stručnjak" koji na osnovu slike sa foruma može reći da je motor u odličnom stanju ili krš? Savetuješ nam da zaključavamo oglase iz straha da nam neko ne bi ispljuvao motore,umesto da kao urednik ovog dela foruma brišeš postove koji su provokatorski i koji služe za sprdnju i zajebanciju!

  • Podržavam 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Pazi, sasvim je u redu da neko na osnovu samo jedne slike može da napiše ovo :

 

dobar jeeee...dobar :takoje:

 

A opet kad neko postavi logično pitanje, koji je razlog da se na 46000 km menjaju diskovi, umesto prostog objašnjenja dobije odgovor ne "diram te, ne diraj me".

 

Da li je bilo nešto nelogično u postavljenom pitanju ?

Da li je bilo teško objasniti o čemu se radi ?

 

Stoga savetujem svima, ako nemaš živaca odgovarati na pitanja ili te jednostavno nerviraju ta pitanja, rešenje je da zaključaš oglas.

 

Ili očekujete samo komentare "dobar jeeeeee" date na osnovu jedne slike, bez imalo smisla, napisane samo da bi se nešto napisalo?

Ovo je forum, ljudi vole da komentarišu.

Dokle god ne psuju, vređaju ili već na bilo koji način krše pravila foruma, ne postoji ni jedan razlog za brisanje njihovih postova.

 

Takođe u mom gornjem postu nisi mogao da nađeš ni jedan jedini razlog koji bi te naveo da rešiš da me učiš uredničkom poslu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Jasminko nije mi bilo tako postavljeno pitanje,nego je kasnije prepravljeno...Prvo je bilo-Hoces da kazes da na satu pise da je presao 46000...sto je ocigledno bila provokacija,a kasnije je dodato to ispod! >:(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ja to, na žalost,nisam video. Ali opet,objasniš, pa stotinu razloga ima zašto su diskovi menjani, nije teško.

Na kraju, to niko nije primetio, to si ti sam naveo a mogao si i da prećutiš da si hteo nešto da sakriješ.

Što se mene tiče sve je i bilo u redu nego mi je zasmetala uopšte reakcija na komentarisanje oglasa.

Pa ovo je forum, ovde se sve komentariše .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Ko zna Acu Dzokonju mehanicara iz Valjeva koji je bio bivsi vlasnik zna da je covek opicen kad je ovaj motor u pitanju...diskovi koji su zamenjeni su kao novi,ali on je hteo nove...isti slucaj je bio i sa lancem i lancanicima...odreagovao sam kako jesam iskljucivo zbog pitanja kako mi je prvobitno bilo postavljeno...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Menjao se sa mojim dobrim drugarom za Afriku.

Vozio sam ga i ja ponekad :) . Uvezao ga Cvele iz Arhangela i ovaj kupio od njega, pa ga Aca dobio za Afriku uz doplatu.

Nisu tu diskovi bili za zamenu . A i drugar mi je potvrdio da je Aca malo "specifičan" tako da ta zamena diskova liči na njega.

E kako je svet mali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Kazem ja da je on malo :lud: ...ali nema veze,motor je dobio nove diskove... :jee3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1439 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

A koliko je stvarno motor presao?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Moto servis Lion-s, 126 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Suzuki dr 600,Kawasaki klr 600,Bmw r 1100 rt,Suzuki dr 750 big,Suzuki epikuro

Jel opet neka zejebancija?Nemojte ljudi...Stvarno 46000 km. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

'ебали вас дискови! Људи промене пола мотора па ником-ништа... 1hmm.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja