Jump to content

Moto Zajednica

spremanje za zimski san

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

kao sto naslov kaze sta raditi na motoru pred zimu ...imam gsx600f pa me interesuje kako da ga spremim za zimu (ovo mi je prvi motor)primer namazati lanac rezervoar napuniti i ostale stvari...:zdravo:

post-25760-0-27368900-1353597492_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Au, brate, ako nema jedno 200 tema na forumu o tome... Ukucaj na search... pa i na google da ukucas naci ces sve sto ti treba, tako da je to bash razradjena tematika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 f4

Skini akumulator 1hej.gif, podigni na centralu i odigni prednji tocak sa betona, zatvori gorivo i ispusti gorivo iz karburatora, podmaži lanac sa sprejem za lance1aha.gif i ušuškaj ljubimca do sledece sezone1oda.gif.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

skinuo akumulator...dignut na centralu al nisam odigao prednji sa betona...uradicu..e sad pod 1. sto se tice goriva nesto me zeza taj tocak za slavinu od kad sam ga kupio stoji na levo tj "res"il kako vec pise rezervi i nikako nemogu da ga okrenem da zatvorim gorivo!pod 2.kako da ispustim gorivo iz karburatora/skinem plastike sa strane dok ne dodjem do karburatora i sta onda jel ima neki sraf na svakom karbu il sta kao kod apenca :moto3:?:stabre:sve moram da pitam dok ne naucim za ubuduce...:lol:lanac spreman nisam ga jos podmazao za zimu ,jeste podmazan al jos ga vozam po malo....sad kazu pocinje sranje od vremena pa cu morati da prionem na posao ususkavanja.:jee::jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 f4

pošto ima vakum pumpu na slavini koja otvara gorivo, postoje tri položaja slavinice :res, pri , on .

res- rezerva preko vakuma

pri- otvoreno preko vakuma

on- otvoreno bez vakuma

stavi ga na bilo koji položaj koji ide preko vakuma, kad ugasiš motor vakum pumpa zatvara gorivo (ako je membrana na njoj ispravna)0namigivanje.gif

da bi ispraznio karburatore dovoljno je da skineš vakum crevo sa četvrtog karburatora, videćeš da to crevo ide do slavinice za gorivo.

upali motor i sačekaj da potroši gorivo iz karburatora i to je to!1aha.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja