Jump to content

Moto Zajednica

gsx600f 1998

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

evo ovako video sam da ima tema o ovom motoru al su sve ostarele i niko ne pise u njima pa reko da resim i ja da uputim koje pitanje...hehhe...ja sam nov na forumu i veliki pozdrav uowhiya9.gifuowhiya9.gif...interesuje me kakav je motor? jel vredan kupovine? potrosnja(naravno kako zavrnes gas) al cisto u proseku...nisam imao neki veliki motor al sam vozio sve do 90cc sad imam skuter od 125cc a ovaj mi je u lepoj ponudi pa se oklevam dali da ga uzmem ili je jako velik za pocetnika?ima ga moj prijatelj prezadovoljan je al kad sam ga prvi put ugledao izgledao mi je prevelik...veliki pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ja vozim 600F, mogu ti rechi da sam vishe nego zadovoljan, snage koliko ochesh, skoro uvek suvozach i oko 6L u gradu potroshnja. namontirao sam 3 kofera i sa suvozachem na otvorenom je oko 5L.

motor je velik, dobra zashtita od vetra za vozacha, losha za suvozacha. preko 150 suvozachu je najvishe na udaru glava i bukvalno nabija kacigu u chelo. preporuka za duzhi vizir..

poprilichno je udoban, al kao i na svakom motoru na vechim km dupe trne.

ima aktivnih tema od gsxf, procheshljaj malo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 / Aprilia Sr 50

Kakve crne snage,motor je mrcina... Za tu kubikazu ide ko go q, i izuzetno je neudoban (bar meni bio,oko 175 visok)...Jedino sto bi mu dao + je sto su dobri agregati i lako se vozi tj upravljiv je .

 

Mada tebi kao pocetniku ce verovatno to izgledati kao brzina svetlosti. :) A i ne treba ti jace,ok je za pocetak.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

nije trkalica, ima 250kg, ne mozhe da se meri sa 180-190kg motorima u klasi, al da ima snage ima. i jedan je od najslabijih u klasi, ima 86ks.

imam 173 i veoma mi je udoban..

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

ja sam visok 187 imam 90kg...meni ce biti taman a i sto kazes meni jaci ni netreba za pocetak...bitno mi je samo kakve su masine a cuo sam da su uljare i da su dobre sto mi je najbitnije manje ulaganja...dobijam ga za 1450 eura sa hrpom opreme u extra stanju covek se seli u kanadu pa mora da ga proda.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2845 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: strom 650

GSX F je

Prevaziđeni model koji neće privući poglede ženske populacije.

Izuzetno zahvalan za održavanje

Udoban na dužim putovanjima

zahvalan sa potrošnjom jedan od manjih potrošača.

Kažu težak u postprodaji al nije tačno samo je Jevtin :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ko vozi motor da bi bio primechen od strane bilo koga tog mi je jako zhao.. vozim zbog neke svoje lichne slobode i ono najbitnije, ovaj motor je meni prelep. za sve ostale me kao shto kazhu boli i ne planiram k doktoru :D

elem, bolje od ovog ti neche trebati. budi uveren da ima sasvim dovoljno snage za normalnu vozhnju.

i jako je dobro izbalansiran sobzirom na velichinu i tezhinu.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

hvala vam na odgovorima najverovatnije cu ga uzeti samo jos da se dogovorimo oko cene...pa polako dok se ne uvezbam...zazmisljao sam o nekom gs500 dok se ne izvezbam al onda ga treba prodavati pa zajebancije i bacanje para na prevode i ostalo ovako kupis neki koji ti se svidja pa polako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

nemash shta vishe da se dogovarash, 1450E za 98god sa puno opreme? pa najjeftiniji je 1700 bez opreme... uzimaj i ne prdi :D

da mu josh obarash cenu bilo bi bezobrazno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Ja sam ga do skoro imao...to za udobnost mozda vazi za sediste ali polozaj tela je totalno neprirodan i neudoban, malo je vislji nego R taman toliko da je telo u bas nekom cudnom polozaju, sav teret ide na ruke, odusevljavao sam se uzbrdicama da malo odmorim ruke ;) ... ide lepo, sasvim dovoljno za pocetak sa jacim motorima. Lepo je upravljiv ali u samoj voznji, kod guranja, okretanja na malom prostoru, parkiranja je katastrofa jer je tezak kao zemlja crna i mora da se pazi, nekoliko puta sam ga jedva jedva zadrzao da ne padne a nisam bas mali imam 105kg i 190cm... cena zvuci ok ali dodatna oprema ti ne znaci ako mu je masina u losem stanju, gume i kocnice isto, lanac i lancanici... te stvari su ti mnogo bitnije od dodatne opreme, a i mnogo skuplje...kocnice ne znam koliko su, gume obe izadju oko 250e (u "nove" gume ne racunam "nove" gume a stare 6-7 godina za 60e), lanac i lancanici verovatno oko 200... znaci ne mora da znaci ako je motor u startu jeftiniji da je i u konacnoj racunici jeftiniji...pa dobro pogledaj sve i odluci...srecna kupovina...

Pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

drugari uzeo sam ga i naravno vodio majstora a i on ima isti...kaze da je motor u extra stanju ima 40000km....jedan moj prijatelj zna sve bajkere u apatinu koji idu po skupovima i raspitao se o decku i motoru...rekli su da ga nije cepao il bilo sta...stavio bi slike al me zeza kako da ih postavim,treba prvo da ih uploudujem pa onda al nesto me zeza stalno mi ovo izbacuje(This IP address has been banned for violating

our Terms of Use) ...lanac stavljen d.i.d guma nova prednja zadnja je malo kockasta al mogu do proleca da se provucem...nov akumulator suvi sa gelom....pojas...cerada..skoro novi kisni kombinezon....sator za dve osobe kozne rukavice bez prstiju...grejace kolena i prelepu flip up kacigu ....sve u svemu extra sam prosao jer je sredio da ide za kanadu 20-og sa zenom i cerkicom pa mu se zurilo...kazite mi koja je oznaka zadnje gume posto mi nije motor tu trenutno u drugoj mi je garazi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

uspeo sam da ga stavim kao avatar ..a preko cega vi uploudejete slike da i ja probam...:zdravo::zdravo:

evo sta kaze specifikacija za gume

Tire:120 / 70 R17 ZR Tire pressure: 2.5 bar, with pillion: 2.5 bar withpilion Tire:150 / 70 R17 ZR Tire pressure: 2.9 bar, with pillion: 2.9 bar

jel zna neko gde moze da se nabavi onaj vislji volan za 600f..:neznam::neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

videh ovaj motor u oglasima, al po vechoj ceni. setih se ovih linija sa strane...

neka te dugo i sretno sluzhi! puno dobrih kilometara! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja