Jump to content

Moto Zajednica

Defile ulicama Beograda + DDK

Recommended Posts

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

...a ja taman mislio da dodjem i ako budu hteli dam krv, iskren da budem pre svega zbog mene samog a onda da pomogne i drugima, al' mi sad ne da ni da se vozim sa ovima koji bi da me uporedjuju, svrstavaju i izjednacuju sa tim diskriminisanima paraderima, daleko vama takvima i njima onakvima lepa kuca, jos bi na kraju izmislili da sam za te cirkusante krvnu grupu dao, ali eto totalno nisam moderan pa cu nazalost ipak ovaj put da nedodjem

 

 

 

 

(ali mozda ako ne budem imao nista pametnije... zbog nekih drugih i sebe, sa neke druge strane i naidjem ):P

 

Covek je lepo uporedio dve grupe diskriminisanih ljudi i nema mesta da se bilo ko oko toga vredja, drugo krvnu grupu ne mozes da das, to imas i ostaje ti, dajes krv, a to je onaj deo sa humanim gestom oko cega je cela ova akcija i bila organizovana, a human i jeste zbog toga sto se krv daje za osobe kojima je potrebna, bez obzira na predrasude, generalizaciju ili bilo sta. Covece dosli smo do toga da se i krv preko veze daje. Tebi ako neke predrasude i generalizacije odredjuju da li ces se videti i podruziti sa drugarima sa foruma, ako ti odredjuje da li ces da uradis nesto humano i hvale vredno, sta da ti kazem a da shvatis?

@Kopiran Citao, citao, i na posletku napisao, jer je u jednom momentu bilo toliko u ovoj temi (po posle delom obrisano) o pederima, o diskriminaciji i o svemu drugom i to ostrasceno... i ko da ne bude malo ironican, sem ako mislis da je ovo opera pa nema ni toga? Ko je razumeo shvatio je!:P

Uzivaj bre u zivotu pa i u tome sto mozes da se dovezes na motoru i das krv a da za to ne trazis medalju, valjda je to bila poenta a ne politikantsko izjednacavanje diskriminisanih motorista i diskriminisanih pedera u temi za dobrovoljno davanje krvi ?

 

p.s. I bas ti fala na prosvecenju da se krvna grupa ne moze dati ja bas mislio da moze :stabre: pravi si naucnik od tebe covek moze svasta pametno da nauci. :takoje:

 

Slika_1256.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Nadjoh malo vremena da okačim obećano :moto3:

 

Pošto je dosta izgubio na kvalitetu prilikom upload-a :jok: , ako neko želi u full HD verziji neka javne, narezaću mu na DVD (ima oko 4,5GB). Inače ima dosta materijala, pa po volji seckajte i prekrajajte kako Vam drago (kome šta treba) :nanana:

 

:zdravo:

 

Edit: gledati ga po mogućnosti u najboljem dostupnom kvalitetu (ima razlike) ;)

Nisam hteo da pokrivam muzikom, jer bi se izgubila atmosfera ;)

-_-

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja