Jump to content

Moto Zajednica

Honda CB 1000 Big One

Recommended Posts

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Aj da i ja ne budem bjela vrana ovdje na Forumu,kao sve znam i najpametniji sam da pitam za misljenje o Hondi CB 1000 Big One,jer za CB 1300 nemam novca,a rado bi je posjedovao. :moto3: Znaci molim sve one koji su imali u vlasnistvu ili priliku da Hondu Big One voze daju svoj komentar bilo objektivn ili subjektivn....S`napomenom da sam cetri i`po sezone proveo na CBR 1000 F SC24 koja ima identican agregat sa Big One ( i to je upitno ) ,ali nista vise osim toga. :neznam: Hvala u naprijed! :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Pozdrav Branko imao sam 2 kom (bili su za prodaju i otisli novim vlasnicima 2006 i 2007 god ) a zimus sam radio za poznatu musteriju Big One kupljen kod Vlade Ryu motors, znaci kompl servis estetiku i gomilu stvari. No evo mog misljenja: ko voli naked motore ovo je odlicna kupovina.Meni je visok (imam 170cm) ali je vozan upravljiv i lak za odrzavanje.Motor je kamionski i vuce iz svake brzine (drugaciji je i agregat i odnos brzina u menjacu u odnosu na CBR1000 kojih sam imao 3 kom u zadnjih 7 god pa mogu da pricam iz svog iskustva).Moze lako da bude i putni uz neki vetrobran i prtljag,jedino bih zamerio izbor guma -tockovi su 18coli. Evo ti i slike mog Big one i ovog sto sam radio nadam se da ce ti ovo makar malo pomoci-sretno pri kupovini Moto servis Lukac.

post-2239-0-11260700-1345229944_thumb.jpg

post-2239-0-45991400-1345230056_thumb.jpg

post-2239-0-40476000-1345230120_thumb.jpg

post-2239-0-05037700-1345230256_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Auuu da sam juce umro nebi znao ( nisam ni gledao ) da Big One ima 18" tockove. :neznam: Bio sam ubjedjen da ima 17" tockove kao CBR 1000 F. :stabre: Sad vidjeh u Tehnickim podatcima za CB 1000 taj "ruzni" podatak. 1hmm.gif Je`l mislis da pasu felne od CBR 1000 F na Big One, sto bi u mnogom olaksalo nabavljanje "obuce" za isti. :zbunjen:

 

P.S.

 

Sad vidjeh da CB 1300 ima 17" tockove,znaci da mogu i na Big One. :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja