Jump to content

Moto Zajednica

Skuter

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova

Ovako kupujem skuter do 550 e svi skuteri dolaze u obzir samo ne sprint! Hteo sam da uzmem piaggo zip ali decko je prodao skuter i sad trazim na netu ali za te pare tesko da se moze sta naci da nije kinez pa sam odlucio uzimam skuter moze kinez ali koji je dobar lepo vuce uz brdo i dobro ide da nemam non stop neka ulaganja nego fin solidan skuter znaci svaki skuter do 550 e ako je neko slobodan da vidi na netu posalje link i preporuci nesto ako nije problem sprint gledam imaju ih mnogi kvare se i posle pola godine nmg da izadju uz ovo brdo svidja mi se vivacity i speedfight vise bih voleo da ne uzmem kineza ali trenutno na netu malo ima skutera za te pare a da nisu kinezi pa mi vi sad preporicte ili ako imate vi da prodate postavite link oglasa ili slike(ako nemate oglas) i nemojte da mi se javljate sa komentarima skupi jos para pa uzmi ne toliko sam skupio i trenutno nmg vise :D Sad mi pomozite jer sam u frci nadam se da cu i ja nekad moci vama da pomognem :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Ako hoćeš skuter koji je izdržljiv, jeftin za održavanje, dovoljno jak da te vuče uzbrdo i da pritom malo troši,

u cenu od 550 e spada po meni samo i samo Piaggio Free.

On ti je i najbezbedniji, zbog velikih točkova.

 

Uzmi ga i nećeš pogrešiti. 0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Ako hoćeš skuter koji je izdržljiv, jeftin za održavanje, dovoljno jak da te vuče uzbrdo i da pritom malo troši,

u cenu od 550 e spada po meni samo i samo Piaggio Free.

On ti je i najbezbedniji, zbog velikih točkova.

 

Uzmi ga i nećeš pogrešiti. 0takoje.gif

 

:zbunjen: :zbunjen: :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Druze uzmi Hyosung sf50. Moj cale vozi takav, presao je 23000, menjao mu samo kais i rolnice. Ima jos jedan covek sa 30.000 na satu,isto bez vecih intervencija, vidjeh ga kod mog majstora, to valjda govori nesto o njima. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • U prolazu, 33 postova

Peugeot SX ,Kupljen u Srbiji 80ccm kao nov trajno registrovan,ocuvan,agegat nosi od honde lead 80,(tada peugeot nije imao svoje agegate),odlicno ocuvan,moguc prepis,odgovara za ponudjenu cenu,ako te zanima da ti pustim fotke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja