Jump to content

Moto Zajednica

cbr600rr se gusi na visokim obrtajima

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Do 9000 obrtaja ide "normalno", subjektivni osecaj, a posle 9000 kad mu zavrnem gas bukvalno se oseca kako se gusi i jedva ide do recimo 11000 i onda me ispali naglo do 13000 i opet gusi... ali nema pravila, to sam samo naveo kao primer. Ulje i filteri su zamenjeni pre 7000... da li to moze biti problem ili je do pumpe za gorivo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Trebace to onda sve da se promeni i filteri i kablovi, ja nekako vise sumnjam na filter goriva ili vazduha.. al jbm li ga moze biti bilo sta... hvala u svakom slucaju na odgovoru ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Do 9000 obrtaja ide "normalno", subjektivni osecaj, a posle 9000 kad mu zavrnem gas bukvalno se oseca kako se gusi i jedva ide do recimo 11000 i onda me ispali naglo do 13000 i opet gusi... ali nema pravila, to sam samo naveo kao primer. Ulje i filteri su zamenjeni pre 7000... da li to moze biti problem ili je do pumpe za gorivo?

To iznenadno ispaljivanje sa 11000 na 13000 ne lici na filter goriva.Ako je slab protok goriva onda pumpa ne gura 3 bara..Tada nema skakanja obrtaja, nego samo gusenje pri vecem rpm.Zato meni to lici na struju..

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: cbr900rr-xl1000v varadero

99% problem struja tj kablovi i svecice....kreni od toga posto pretpostavljam da to nije menjano skorije!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Hvala momci, bar da znam od cega da krenem. :) Aj mi samo kazite gde mogu da nadjem kablove od svecica jer ih skoro niko od moto radnji ne drzi, zvao centar s, nemaju ni oni... A svecice 2300 po komadu :staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja